"Sizleri bilen biliyor"

Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Yalçın Gür, çalışanlara yaşattıklarınız unutulmaz yaralar açtı, hiç kimse sizi de affetmez aldığınız beddualar sizin peşinizi bırakmaz. Öyle acizsiniz ki söylediklerime cevap verip durumu kurtarmaya, kendinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuz ama olmaz sizleri bilen biliyor, yaptıklarımızı da unutmaz. dedi.

"Sizleri bilen biliyor"

Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Yalçın Gür sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;

"Başka yerde yazmıştım birde burda yazayım

“Merdiven başında durmakla olmaz,basamakları birer birer çıkarak adam olunur,liyakatlı olunur.”

Basın açıklamasında söylediklerim canınızı çok acıtmış yazıp duruyormuşsunuz ama gerçekler acı ve biri sizin yüzünüze söyleyince daha da acıtmış galiba.Sıkıntı yok geçer diyeceğim geçmez hiç geçmez.Neden mi çalışanlara yaşattıklarınız unutulmaz yaralar açtı,hiç kimse sizi de affetmez aldığınız beddualar sizin peşinizi bırakmaz.Öyle acizsiniz ki söylediklerime cevap verip durumu kurtarmaya,kendinizi rahatlatmaya çalışıyorsunuz ama olmaz sizleri bilen biliyor,yaptıklarımızı da unutmaz.Basın açıklamasında yüzünüze bakıp yaptığınız adaletsizlikleri söylemek beni çok rahatlattı ama çalışanları emin olun en az i10 katı Mutlu etti,yani kısacası Kral çıplak dedik.O koltuklarda oturtabilirsiniz ama adaletli olmazsanız her zaman orada çalışanların hakları içim karşınızda mücadeleye hazır olarak bekleyeceğimi bilin.

Unutmayın istedim." dedi.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın 09
Aydın 09 - 1 yıl Önce

Aydın'a bir atsın sağlık bakanı, kendi memleketinde hiç bir şey olamamış kişiler Aydın da cenneti yaşıyor.Hepsi birbirinden berbat.Sadece kendi menfaatlerini düşünen geldiklerinden beri gün geçiren kişiler ve ego tavan

SIRADAKİ HABER