Sağlık çalışanlarına güzel bir jest olmaz mı?

Sağlık çalışanlarına güzel bir jest olmaz mı?

Sağlık Çalışanları kamuda pandemi dolayısı ile diğer kamu personelinin yararlandığı esnek mesai, idari izin gibi bir çok haktan mahrum kalmaktadır. Aylardır talep ettiği 3600 ek göstrege, tek kalemde yoksulluk sınırının üstünde maaş, geçici görevlendirmelerin iptal edilmesi, sözleşmeli yöneticileri liyakat bazlı atanması gibi birçok isteği gerçekleşmedi. Şuanda tek basit bir isteğini daha dile getirmekte. Sokağa çıkma yasağından muaf olmak. Sokağa çıkma yasağının olduğu bugünlerde sağlık çalışanları çekirdek aileleri ile sokağa çıkma yasağından muaf tutulsa güzel bir jest olmaz mı?

Personel Sağlığın İnstagram Sayfasına ulaşmak için tıklayın ( ismimizi kullanan ancak  sitemizin logosu olmayan sayfalara abone olmayın, sitemizin sayfası aşağıdaki şekildedir ) 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

www.personelsaglik.net

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 11:58

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçı
sağlıkçı - 3 hafta Önce

Jest yapıldı zaten sizin haberiniz yok.Geçmişte verilen yüzde elli artırımlı nöbet ücretlerini geri istiyorlar.

Sağlıkçılar Gümbür Gümbür
Sağlıkçılar Gümbür Gümbür - 3 hafta Önce

Ne jesti be anlamadınız mı hala bizde esas olan Doktor Hanımlar ve Beyfendilerdir. Gerisi laf Varsa Beyler ve Hanımların Sıkıntısı hemen çözülür. Geri kalanların sıkıntısı olamaz. Varsa bile yoktur. Bir Örnek 24 saat esaslı çalışan pandemi polikliniklerinde her 24 saatte 16 yada 12 Hanım ve Beyler görevlendirilir; her dört yada Üç Saatte iki iki nöbet tutulur (nöbet dediğime bakmayın 10 metre mesafeden muayene nasıl oluyorsa) bu şekilde nöbet işi ifa edilmiş olur oh ne ala mis 24 saatin 3 veya 4 saatinde çalış adına çalışmak denirse tabi en az üç gün istirahat 3 gün sonra yine dört saat yada üç saat çalış gel keyfim gel 10 yaş altı çocuklarını 4 saatliğine insan site bahçesine bile bıraksa sıkıntı olmaz. Yani başta söylediğimi sondada söyliyeyim Bizde esas olan doktorlardır. vesselam

jest değil hak
jest değil hak - 3 hafta Önce

jest değil alınterini verin

hemşire
hemşire - 3 hafta Önce

bu süreçte yıpranan sağlık çalışanlarına araç veya konut alımlarında ötv indirimi yada kamu bankalarında düşük faizli kredi imkanı verilmeli.vaad edilen ödemeler verilmedi bari bu yapılsın

veremli
veremli - 3 hafta Önce

sağlıkçıları kandırıp da,onların üzerinden siyaset yapmak,oy istemek ne sarıyaaaaa beeeeee.

ALİ MUMCU
ALİ MUMCU - 3 hafta Önce

Çocuklarımızı bırakacak bir kreş olsa yeter şuan. Başka birşey istemiyoruz. Allah'a havale diyorum sadece. Bu rahmet ayında gazap okunur mu ama okutuyorlar işte. Ya Rabb'im sen Sağlık Bakanlığı üst düzey bürokratlarına koltuklarında rahat verme, gazabınla muamele eyle onlara. Amin.

02
02 - 3 hafta Önce

Sesinizi çıkarmayın olanı da alırlar vAllahi cıbıldak kalırsınız.Sonra demedi demeyin.ROBOT larım benim...

sağlık çalışanı
sağlık çalışanı - 3 hafta Önce

sözlu ve fiziki şiddet uygulayanlar cezalandırılsın o da yeter.

SIRADAKİ HABER