Koordinatör Hemşire Bu Yetkiyi Hangi Yasadan Alıyor,

Hiç bir yasa ve yönetmelikte olmayan, Koordinatör hemşireler bu yetkiyi kimden almaktadır. Sağlık Bakanlığı yasa ve yönetmeliklerde olmayan bu koordinatör hemşire görevlendirmelerine ne zaman son verecek. Artık biz yazmıyoruz. Yorumsuz Yayınlıyoruz.

Koordinatör Hemşire Bu Yetkiyi Hangi Yasadan Alıyor,


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2021, 10:22

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
selma
selma - 1 ay Önce

cevabı çok basit, bu gücü partiden alıyor!!!!!

Aysun Güzel
Aysun Güzel - 1 ay Önce

Sağlık bakanlığı bu olaya el atmalıdır. Birim sorumlusu koordinatör gibi devlet hiyarşisinde yeri olmayan yapılar oluşturularak devlet içinde devlet oluşturmuştur. Disiplin ve sicil amirleri haricinde kamu çalışanın amiri olamaz. Görevini yapamayan yöneticiler kendilerine askerler oluşturmuş bu şekilde yönetmeyi tercih etmektedir. Müdür var birde yardımcıları var başhekim var birde yardımcıları var. Bunlar varken birde yardımcıların yardımcıları var birim sorumlusu ve koordinatörler. Sen o kadar para ver yöneticiye oda işini taşeron yöneticilere devir etsin ..Ne güzel ülkem .Alem buysa kral kim ?

gazi yıldız
gazi yıldız - 1 ay Önce

sağlıkta en büyük kul hakkı olan 663,694 ve kordinatörlük dedikleri saçma sistemlerin kaldırılması gerekir. 10 kişiyi memnun eden bir sistem binlerce çalışanın nefretini kazanmıştır.

SANDIKTA HER ŞEY DÜZELECEK İNŞALLAH!
SANDIKTA HER ŞEY DÜZELECEK İNŞALLAH! @gazi yıldız - 1 ay Önce

ARTIK TEK ÇARE SANDIK!

Kamil Sarı
Kamil Sarı - 1 ay Önce

İşçinin resmi evrakları imza atması EBYS üzerinde imza paraf açılması birim sorumlusu koordinatörlerin disiplin sicil amiri amirlerinin yerini alması. Bu yeni yönetim anlayışında hastanelerimize başarılar diliyorum. Devlet otoritesi bu olsa gerek. Liyakatte aramıyoruz bu modelde nasıl olsun ?

Özkan
Özkan - 1 ay Önce

Yetkisini mevzuatlardan almayan bir hıyerarşi yok hükmündedir. Tutmuş olduğu tutanak ve tüm işlemleri hukuken yok hükmündedir

dr
dr - 1 ay Önce

FRANSA DA İSTİFA DEPREMİ

Ülkede kriz! 1300 hemşire görevinden istifa etti

Fransa'da 1300 hemşire görevinden istifa etti inşAllah ülkemiz böyle bir durumla karşılaşmaz yoksa hastalarımızı kaybederiz ülke alt üst olur ortalık karışır valla

Sağlıkcı
Sağlıkcı - 1 ay Önce

Tek derdiniz koordinatör hemşiremi

Sena
Sena - 1 ay Önce

Hastanede herkes amir çalışana yazık.


SIRADAKİ HABER