30 Haziran 2022'den sonra ne olacak

Sağlık çalışanlarının toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanma hakkı 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatılmıştı.

 30 Haziran 2022'den sonra ne olacak

Düzenlemeye ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete'de yayımlanması ile birlikte, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasının önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, ilgili belediyenin karar vermesi şartıyla belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların kurdukları birlik, müessese, işletme ve şirketlerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinden, Başkentray, Marmaray ve İzban seferlerinden 30 Haziran 2022'e kadar ücretsiz yararlanabilecek.  30 Haziran 2022'den sonra ne olacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2022, 14:59

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saglikci
Saglikci - 1 ay Önce

Hastane calisan isci yol parasi aliyor ama doktor hemsireye yol parasi verilmiyor. 30 km den hastanede goreve gelen bir hemsire 25 30 35 tl sadece gunluk yol parasi veriyor. Devletin memuru devlet isi yapmaya gelirken bu parayi yola harciyor. Ama isci olursan yol parasi odemesi aliyorsun memur olursan alamiyorsun. Yol parasinin tum saglikcilara odenmesini istiyoruz

ALOO YETKİLİLER DİKKAT
ALOO YETKİLİLER DİKKAT - 1 ay Önce

yol parasının sağlık teşkilatında çalışan a dan z ye herkese ya işçiler gibi yol yardımı verilsin yada ulaşımı ücretsiz yapılsın. VİRÜS bitti... deyip alkışla kandırmayın.

Öğretim Görevlisi Tabip
Öğretim Görevlisi Tabip - 1 ay Önce

Bende öğretmen sayılıp ücretsiz binmeye devam edebilir miyim acaba ?

3232
3232 @Öğretim Görevlisi Tabip - 1 ay Önce

Binersin binersin

OSMANLI TORUNU
OSMANLI TORUNU - 4 hafta Önce

Hadi cevap bekliyoruz...

SIRADAKİ HABER