Türkiye’de genellikle hemşire forması

Dr. Treys Modeli Cerrahi Takımlar, V Yaka Cerrahi Takımlar, Desenli Hemşire Forma Modelleri, Tesettürlü Hemşire Forması Modelleri, Likralı Hemşire Forması Modelleri, Hamile Takımları

Türkiye’de genellikle hemşire forması

Medikal Tekstil Ürünleri: Sağlık personellerinin online mağazasında hemşire formaları, doktor önlükleri, ortopedik sabo terlik modelleri, cerrahi boneler, crocs terlik modelleri ve anatomik rodocs terlik modelleri yer almaktadır.

Sağlık personellerinin zorunlu kıyafeti olan ve Türkiye’de genellikle hemşire forması olarak andığımız yurt dışında scrub olarak bilinen kıyafetler de birden çok modelleri ile satın alınabilir. Hemşire Forması kategorimiz altında Dr. Treys Modeli Cerrahi Takımlar, V Yaka Cerrahi Takımlar, Desenli Hemşire Forma Modelleri, Tesettürlü Hemşire Forması Modelleri, Likralı Hemşire Forması Modelleri, Hamile Takımları gibi bir çok model yer almaktadır. Bu ürünlerin kumaşları modele göre, alpaka kalın kumaş, terikoton ince kumaş ve likralı kumaşlarda da elastan karışımlardan oluşmakta olup istenilirse %100 Pamuklu Cerrahi Tek Üst Modelleri de sayfamızda yer almaktadır. Likralı Desenli Hemşire Forma Modelleri, şu an en çok satılan desenli formalar arasındadır. 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 15:54

Kadir DUTUCU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER