Yine Sağlıkta Şiddet

Konya Meram Eğitim Araştırma Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Fatih ÖZYILMAZ sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Konya Meram Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Abdullah Batı isimli sağlık personelinin görevi başında saldırıya uğradığını duyurdu.

Yine Sağlıkta Şiddet

Paylaşımında "Covid-19 ile Mücadele ettiğimiz bu günlerde ve Ramazan bayramının 2. günüde ailelerinden ayrı,vatandaşlarımızın sağlığı için gece gündüz demeden acil servisimizde can siperhane çalışan mesai arkadaşım sevgili ABDULLAH BATI kardeşim kendini bilmez bir şahıs tarafından görevi başında darp edilmiş, burnu kırılmıştır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şahış şuanda gözaltına alınmış olup, Bayram seyran demeden ailelerinden uzakta Görev Başındaki bir arkadaşımıza bu hain saldırıyı yapanlar Hak ettikleri en ağır Cezayı alacaktır."ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 09:31

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 1 ay Önce

KARDEŞİM BÖYLE ŞİDDET YANLISI PİSİKOPATLARI DÖVÜN. BÖYLE PİSİKOPATLAR; BİZ ŞİDDET GÖSTERİRSEK BİZİ DÖVERLER,DİYE KORKMALIDIRLAR.SOPA,SOPAYI YİYENİN YANINA KAR KALMAMALIDIR.. SAYGILARIMLA.

Neyin Peşindesiniz !!!
Neyin Peşindesiniz !!! @SELİMCAN - 1 ay Önce

Şiddet şiddetle çözülmez doğru olan bu değildir. Bir başka haberde senin zihniyetin DURUGÖRÜ sağlıkçılar silahlanmalı diyor sen dövelim diyorsun. Nasıl bir nefretle klavye başına geçiyorsunuz !!!

SAĞLIKÇI
SAĞLIKÇI - 1 ay Önce

KEŞKE HAK ETTİKLERİ CEZAYI ALSALAR AMA MALESEF ALMIYORLAR

Kirli Planlar
Kirli Planlar - 3 hafta Önce

Farkında mısınız son zamanlarda şiddet olayları arttı. Sanki bir el geliyor bi anda çocukları kaçırıyor tüm haberlerde manşet oluyor. Yine bir el geldi sanki sağlıkçıları kışkırtıyor grev olsun halk isyan etsin diye devreye giriyor ! Devletimiz acilen önlem almalıdır.

SIRADAKİ HABER