Yeni evli diş hekimi intihar etmeye kalktı

Antalya'da 3 gün önce bir otel odasında birlikte bir kutu hap içerek intihara teşebbüs eden çiftten, diş hekimi U. V.'ın dün taburcu edilmesinin ardından bugün de eşi Alper Vural tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu. A. V.'ı hastane çıkışında eşi karşıladı.

Yeni evli diş hekimi intihar etmeye kalktı

Edinilen bilgiye göre, 3 ay önce evlenen ve evlendikten sonra İstanbul'dan Antalya'ya gelerek ev kiralayıp kendilerine iş düzeni kurmak isteyen Diş Hekimi U. V.(28) ve Elektronik Mühendisi A. V.(30) çifti, işlerini istedikleri gibi kuramadı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

GENÇ ÇİFT BİRLİKTE İNTİHARA TEŞEBBÜS ETTİ

Ekonomik sıkıntıya düşen genç çift, birlikte intihara teşebbüs etti. Bir otel odasında birlikte hap içen çift, olaydan önce genç kadının annesini arayarak intihar edeceklerini söylemeleri sayesinde kurtulmuştu. U. V.'ın annesi, Antalya polisine haber vermiş, ve bunun üzerine polis otelde çifti baygın halde bulmuştu.

Akdeniz Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan U. ve A. V. çiftinden U. A., dün hastaneden taburcu olmuştu. Yoğun Bakım Ünitesine kaldırılan A. V. ise bu sabah saatlerinde hastaneden taburcu edildi. A. V., hastane kapısında eşi U. A. tarafından karşılandı. Çiftin, akşam saatlerinde İstanbul'a döneceği belirtildi.(My Net)

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2021, 01:58

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER