Yeni Doktor Dizisi Geliyor ! Hekimoğlu

KANAL D'nin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz'ın üstlendiği yeni dizisi "Hekimoğlu", izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

Yeni Doktor Dizisi Geliyor ! Hekimoğlu

KANAL D'nin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz'ın üstlendiği yeni dizisi "Hekimoğlu", izleyici ile buluşmak için gün sayıyor. Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan "House M.D." dizisinden uyarlanan "Hekimoğlu"nun setinden ilk kareler ise önceki gün basına yansıdı. Senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt'un yaptığı dizinin yönetmeni ise Hülya Gezer. Dizinin yapımcılığını bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye'den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.


ASOSYAL VE HUYSUZ DOKTOR


Tanıtımları ile şimdiden büyük merak uyandıran dizinin konusu şöyle: Dizide, Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktordur. Asosyal, huysuz, ukala ama aynı zamanda zekasıyla hayranlık uyandıran bir doktor olan Hekimoğlu, hem otorite karşıtı hem de sorun giderici ve kurtarıcıdır.

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 09:48

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 6 ay Önce

NE GÜZEL,YENİ BİR DİZİMİZ DAHA DÜNYAYA GELDİ.HAYIRLI UĞURLU OLSUN,GÜLE GÜLE BÜYÜT 82 MİLYON. SAYGILARIMLA.

hayattan kopuk diziler
hayattan kopuk diziler - 6 ay Önce

Doktor dizileri tavır davranış sosyal yaşam ve daha bir çok bakımdan avrupa, abd de çalışırmış gibi ama gel gelelim gerçek hayat türkiye. Acilde bin hasta. Ne aşkları doğru, ne çalışma şartları ne de yaiantı biçimi. Hepsi başımıza house , e.r. oldu. Bir dizi çekiyorsan ve doğaüstü olaylar, uzaylılar ile ilgili değilse toplumda sosyokültürel, sosyoekonomik gerçeği yansıtmalı ... dolan olmamalı.

kerem
kerem - 6 ay Önce

hayaller isviçre gerçekler mozambik

ALİ GEL
ALİ GEL - 6 ay Önce

Şu televizyonda izlediğimiz doktorların tek bir tanesini gerçek hayatta göremeyiz. Hastaya gülümseyen doktor 100 taneden bir tanedir. Hasta ile ilgilenen doktor 100 taneden 1 tanedir. Kimse kimseyi kandırmasın.

SIRADAKİ HABER