Yabancı Doktor, Hastayı ASM'den Kovdu İddiası

Yabancı Doktor, Hastayı ASM'den Kovdu İddiası

İstanbul Çeliktepe Sağlık Ocağı'nda yaşanan olaylar sosyal medyada tepki çekti. Vatandaş, mesai saatleri içinde kutlama yapıldığını tespit edip, hastaların muayene olması gerektiği ikazında bulundu. Vatandaşın tepkisi üzerine, yabancı uyruklu olduğu öğrenilen doktor "Çık git, nereye gidersen git" diyerek hastayı kovdu. Olay, Ekşi Sözlük'de günün en çok paylaşılanları arasına girdi.

İstanbul Kağıthane'deki Çeliktepe Sağlık Ocağı'nda doktorların hastalara bakmayıp, kutlama yapmasına tepki gösteren bir vatandaş, Arap uyruklu olduğu belirtilen doktor tarafından kovulduğunu iddia etti.

Yaşanan skandalın ardından Alo 184'e şikayette bulunduğunu belirten vatandaş, olayı aynı zamanda sosyal medyaya da taşıdı.

Ekşi sözlükte en çok paylaşılanlar arasına giren olay sonrasında,Sağlık Bakanlığı tarafından inceleme başlatıldı. 

ATEŞLİ BEBEK VAR, KUTLAMA YAPIYORLAR!

Sağlık Ocağı'nda yaşananları anlatan vatandaş, tedavi bekleyenler arasında ateşli bir bebeğin olduğuna dikkat çekti. Mesai saatinin başlamasına rağmen, kutlamanın devam ettiği ifade edildi.

Konuyla ilgili olarak danışmada görevli kişiye "Mesai saatlerinde neden hastalara bakmıyorsunuz" sorusunu sorduktan sonra, devreye yabancı uyruklu bir doktorun girerek "Sana mı soracağız, sana bakmıyoruz, git istediğin yere şikayet et" cevabı verdi.

Doktorun Arap uyruklu olduğu iddia edildi.

İşte, Ekşi Sözlük'e taşınan skandalın ayrıntıları:


Kaynak Yeniçağ: Yabancı uyruklu doktor, vatandaşı kovdu!

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 7 ay Önce

ÇOK ÖNEMLİ ŞEYLER DEĞİL BUNLAR.ÖNEMLİ OLAN KANAL İSTANBUL'U YAPMAK:)))))SAYGILARIMLA.

Lüftügillerden Ümit
Lüftügillerden Ümit - 7 ay Önce

Her kötü olayı suriye'lilere bağlayanlar üzülecek ama doktor arap değil,iran'lı

Saglik
Saglik - 7 ay Önce

Daha yabancılar bizi ülkemizden de kovacaklar bunlara şaşmamak lazım nede olsa bizim ülke de okumuş aşkı var kim okursa diplomasi iyiyse bizim ülkemizde kral gibi yaşar memleketi normal insanlar savunur kaymagi okuyanlar yer ulkemin düzeni bu....

Dr olunca
Dr olunca - 7 ay Önce

Doktor olunca hiç sıkıntı olmaz hemşire ebe yada sözleşmeli personel olaydi kapi gösterilir nedense doktor olunca iş başka

Att
Att - 7 ay Önce

Normaldir...

Filiz
Filiz - 7 ay Önce

Hic sasirmadim cunku olay saglik bakanliginda calisiyor vatandas olayi sosyal medyaya tasimasaydi fahrettin hic bir islem yapmazdi sosyal medyaya taşıyan vatandaştan Allah razı olsun

dd
dd - 7 ay Önce

uyuyorsun personelsaglık.net.

Dr
Dr - 7 ay Önce

Neden yazılan bütün yorumları yayınlamıyorsunuz çakallar sizi


SIRADAKİ HABER