Uzman Doktor Covid-19'a Yenik Düştü

Hatay’ın İskenderun ilçesi Devlet Hastanesinin emektar Uzmanlarından Dr. Psikiyatr Feyruz Karaali yakalandığı corona virüs mücadelesini kaybederek vefat etti.

Uzman Doktor Covid-19'a Yenik Düştü
İskenderun ve çevresinde mesleki açıdan büyük hizmetleri bulunan Ruh Hekimi Uzman Dr. Feyruz Karaali'nin, vefatı başta ailesi olmak üzere hastaları, tıp camiası ve sevenlerini derinden üzdü, yasa boğdu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Uzun yıllar görev yaptığı İskenderun Devlet Hastanesi’nde, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nin oluşumunda önemli katkıları bulunan merhum Uzman Dr. Psikiyatr Feyruz Karaali’ye Birçok hastanede görev yaparak hastalara şifa oldu. Emekli olduktan sonra da çalışmaya sağlık sektörüne, hastalarına hizmet etmeye devam eden ve en son MD Park Tıp Merkezi'nde çalışan Uzm. Dr. Feyruz Karaali'nin vefatı tüm sevenlerini ve çalıştığı kurumun yönetimi ile çalışanlarını derin üzüntüye boğdu. MD Park Tıp Merkezi'nden yapılan açıklamada, "Feyruz hocamızı zamansız kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Çok değerli bir doktorunuzdu. Acımız büyük. Kendisine Allah'tan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz" denildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2021, 12:09

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER