Ünlüler korona yasağını deldi: Cezamız neyse öderiz

İrem Derici, Derya Uluğ, Cem Belevi, Enis Arıkan, Cenan Adıgüzel, Emre Aslan ve Enes Batur, corona virüs tedbirleri kapsamında mekanların saat 21:00'da kapatılması kuralını hiçe saydı.

Ünlüler korona yasağını deldi: Cezamız neyse öderiz


Polis ekipleri tarafından ceza kesilen ünlü şarkıcı ve oyuncular, mekandan saat 01:30 ayrıldı. Şarkıcılar İrem Derici, Derya Uluğ, Cem Belevi, oyuncular Enis Arıkan, Cenan Adıgüzel, Emre Aslan ve Youtuber Enes Batur, önceki akşam Yeniköy'de bir mekanda bir arkadaşlarının doğum günü yemeğine katıldı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre;

Keyifli geçen yemekte şarkıcılar ve oyuncular, corona virüs salgınına karşı alınan mekanların saat 21:00'a kadar açık olması yasağına aldırış etmeden sazlı sözlü eğlendiler. Şarkıcılar İrem Derici ve Derya Uluğ, magazin muhabirlerine görüntü vermeden arka kapıdan kaçmak istese de bu isteklerinde başarılı olamadı.

Kameraları fark eden Derya Uluğ, koşar adımlarla doğum günü kutlaması yaptıkları mekana geri kaçtı.

İrem Derici, "Sıkıntı yok cezamız neyse öderiz. Hep beraber görüştüğümüz insanlar, bir arkadaşımızın doğum gününü kutladık. Saat aşımı oldu tamam, cezamız neyse ödeyeceğiz, bitti gitti" dedi.

Mekandan en son ayrılan Derya Uluğ ve Cem Belevi, hızlı şekilde araca bindi. Basın mensuplarının soruları karşısında şarkıcı Derya Uluğ, eliyle yüzünü kapatmaya çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2021, 02:11

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 3 hafta Önce

Oh ne güzel cezamız neyse öderiz ,aziz nesin boşuna demiyor bu halkın yarısından fazlası yasak,bunlaraa para cezası değil kamuda çalışma cezası vereceksin,çöp toplasın ağaç diksin,hayvanları beslesin.diğer türlü istedğin kadar taz 3.000 tl mi bunlara koyacak:)

SIRADAKİ HABER