'Ücretliler başta olmak üzere her kesimden vatandaşın gelirlerini arttıracağız'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ücretliler başta olmak üzere her kesimden vatandaşımızın gelirlerini artırarak aradaki farkı kapatacak programları hazırlıyoruz."

'Ücretliler başta olmak üzere her kesimden vatandaşın gelirlerini arttıracağız'

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ücretliler başta olmak üzere her kesimden vatandaşımızın gelirlerini artırarak aradaki farkı kapatacak programları hazırlıyoruz."

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
erkan cansel
erkan cansel - 3 hafta Önce

gelirlerini artıracaksın onda şüphe yok çünkü enflasyon farkı vermen gerekiyor yasal olarak. ama alım gücünü artır(a)mayacaksın.

Yusufhan
Yusufhan - 3 hafta Önce

Bize neredeyse her gün zam yapıyorlar ama ne hikmetse her ay aynı maaşı alıyoruz. Balli koltuklardakiler hariç tabi onlar her ay orucu ramazana denk getirmesini beceriyorlar.

Tedinim miyav
Tedinim miyav - 3 hafta Önce

İlk önce belli ürünlerin kontrolünü devlete geçirin tltktrik kamulaştırma enflasyon düşer godoman müdürler de avucunu yalar sayın liderimiz maliye bakanı değişirse enflasyon düşer çünkü sizleri güven vermiyor sayın liderimiz sağlıkçılara zam ne oldu Hatemi oldu saglik bakında değişmesi gerekirmiş böyle olmaz suze hep oy verdik saglikcilar olarak gereğini sizlere arz ediyoruz saglikcilarin tmtkli olduğunda oyak polsan ilksen gibi kurulsulara üye olabilmeleri ni onu açılsın en azından ek ekesmiyeleti artar

SIRADAKİ HABER