Süleymanpaşa Belediyesinde memurlara yüzde 120 zam

Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Trakya'nın en büyük Belediyelerinden biri olan Tekirdağ-Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ile Sosyal Denge Sözleşmesi imzaladı. 2022 ve 2023 yıllarını kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesi ile Süleymanpaşa Belediyesi bünyesinde çalışan memurların mali ve sosyal haklarında önemli kazanımlar elde edildi.

Süleymanpaşa Belediyesinde memurlara yüzde 120 zam

Süleymanpaşa Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen törene Genel Başkan Levent Uslu, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Süleymanpaşa Belediyesinde görevli çok sayıda memur katıldı.

Bem-Bir-Sen'in 6. Dönem Toplu Sözleşmede elde ettiği en önemli kazanımlardan olan sosyal denge tazminatı oranının yüzde % 120'ye çıkarılmasının akabinde tavan orandan Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

Sözleşmenin hayırlı ve bereketli olması temennisinde bulunan Genel Başkan Levent Uslu, "Bem-Bir-Sen olarak bugün burada Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ile Memurlarımızın daha huzurlu olabilmeleri, refah seviyelerini artırabilmeleri adına bu Sosyal Denge Sözleşmesini akdettik. Başkanımız her zaman emekçinin yanında. Belediye başkanımız emekçilere bir iltifat gösteriyor. Biz Memurlar olarak yapmamız gereken marifetimizi daha da artırarak, hizmetimize en güzel şekilde götürmektir. Başkan icraatlarıyla çalışanların gönlünü alarak, bir gönül belediyeciliği örneği sergilemiştir. Sözleşmemizin hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ise, "Birlik, beraberlik içerisinde çalışmak ve başarıyı yakalamak adına akdettiğimiz Sosyal Denge Sözleşmemizin hayırlı olmasını diliyorum. Biz her zaman çalışan kardeşlerimizin hakkını vermekten yana olduk. Genel Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bem-Bir-Sen ile birlikte güzel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2022, 03:49

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Musa
Musa - 8 ay Önce

Bi tarafta çalışmayan belediyeler bi tarafta vatandaşa çalışana hizmet veren değer veren ak parti belediyeleri var.

Halil
Halil - 8 ay Önce

Aynı zam size yapılsa yaaa yok o kadar zam çok ben istemiyorum diyecekseniz sizi alkışlamak gerekiyor... Ak parti daima hizmetten yana olmuştur. Her konuda güvenim tamdır

gerçek
gerçek - 8 ay Önce

sanki cebinden ödeyecek belediye torpil ile işe girenlerin yeridir vatandaşın suyuna emlak vergisinw cöp vergisine ve diğer belediye ait şeylere de 100/120 zam yapacak

Asıl Gerçekler
Asıl Gerçekler @gerçek - 8 ay Önce

Eğer senin savunduğun parti yapsaydı alkışlayıp pohpohlayacaktın ama ak parti yapınca benim vergilerim kendi cebinden mi oluyor :)) bu kadar belli etmeyin hasetliğinizi

SIRADAKİ HABER