Sözleşmeli Yönetici İmza Töreninde İlçe Temsilcisi de yer Aldı

Sözleşmeli Yönetici İmza Töreninde İlçe Temsilcisi de yer Aldı

Manisa Salihli İlçe Sağlık Müdürü Doktor Güleç, Salihli Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Doktor Gökhan Gürsoy ve Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Doktor Gökhan Uz ile yeniden sözleşme imzalandı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Salihli’nin başarılı başhekimleri Salihli Devlet Hastanesi Başhekimi Operatör Doktor Gökhan Gürsoy, Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Doktor Gökhan Uz ve özellikle aşı çalışmalarında başarılı çalışmalara imza atan Salihli İlçe Sağlık Müdürü Doktor Güleç ile Manisa İl Sağlık Müdürlüğü’nde yeniden sözleşme imzalandı.


Gürsoy, Güleç ve Uz’un yanı sıra Salihli Devlet Hastanesi Mali İdari Müdürü Niyazi Cengiz, Salihli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzman Doktor Gülcan Çetinkol, Salihli Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Adem Çakmak, Salihli Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Elif Altıparmak, Salihli Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Nurcan Durukan, Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari ve Mali İşler Müdürü Ümit Eraslan’la da sözleşme imzalandı.


İmza programına Salihli Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Necmettin Bostan’da katıldı.

Kaynak:https://m.salihlisektorgazetesi.com/45590/Haber/gulec-gursoy-ve-uz-la-yola-devam-

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Başkan
Başkan - 2 hafta Önce

Sağlığa bakan il Başkan yardımcısı akpartili olmayan herkesi idareci yaptı maşAllah. Sonra Akparti oy kaybetti diye ağlayacaklar

SIRADAKİ HABER