Sosyal Medyadaki Hastane Yemeği Paylaşımlarına Soruşturma

Nazilli Devlet Hastanesi’nde hastalara verilen sabah kahvaltısı ve öğle yemeğinin içinden böcek çıktığı iddiası dehşete düşürdü. Skandalın ardından harekete geçen Sağlık Bakanlığı soruşturma başlattı.

Sosyal Medyadaki Hastane Yemeği Paylaşımlarına Soruşturma

Nazilli Devlet Hastanesi’nde hastalara verilen sabah kahvaltısı ve öğle yemeğiyle ilgili paylaşılan fotoğraflar sosyal medya kullanıcılarını ayağa kaldırdı. Yemeklerin hijyenik olmadığını söyleyen vatandaşlar isyan etti.
Yemeklerin özensizce yapıldığını söyleyen vatandaşlar korkunç bir iddiada bulundu. Vatandaşlar yemeklerin içinden böcek çıktığını öne sürdü.
BAKANLIK SORUŞTURMA BAŞLATTI
Sağlık Bakanlığı sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından harekete geçti. Bakanlığa yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre olayla ilgili soruşturma başlatıldı.(Manşet Aydın)


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2021, 10:15

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan
hakan - 1 ay Önce

Olur böyle şeyler,evleriniz de yaptığını her yemekte de saç veya benzer şeyler de çıkabilir, artistlik yapı da ortalığı bulandırmayın.

SAGLIKCI
SAGLIKCI @hakan - 1 ay Önce

EVİNDE BÖYLE YİYORMUSUN SEN ONU SÖYLESENE ÇOLUĞUNA ÇOCUĞUNA DEMİR TEPSİLERDE YEMEK VERSENE HADİ.. KAHVALTI DİYE BİRER KUTU YAĞ REÇEL BİR KURU EKMEK VERSENE... SİZDE İNSANLIK KALMIŞMI ACABA...

Böcek mi
Böcek mi - 1 ay Önce

Böcek göremiyorum tabakta ne iğrenç insanlarsınız iftira atmayın zaten herşey paketli görünen ne böceği amma atıyorsunuz sanki hastanelerin başka derdi kalmadı küçük hanım yazmış Demir tabaklarda yemek mi verilir napalım küçük hanım porselen tabakta mı yesin hastalar yemeklerini orası hastane ne yemeleri gerektiği ayrı ayrı doktor ve diyetisyen kontrolünde hazırlanıyor hem refakatçi hem hasta ayrı ayrı menüsünü tek kuruş ödemeden yiyor sonra da yediği kaba iftira atıp beğenmiyor gidin evden getirtin o zaman yemeğinizi bakalım beğenmediğiniz yemeğin yerine ne koyabileceksiniz daha iyi çok merak ediyorum hastalar böyle mahkumlar böyle askerler böyle ben doktorum samimi söylüyorum hastanelerin de askeriyenin de hapishanenin de yemekleri bizim evden iyi insan nankör tatmin etmek imkansız vermiceksin bedava para ile dağıtacaksın bak o zaman nasıl güzel derler

Kim la yakın kaynaginiz
Kim la yakın kaynaginiz - 1 ay Önce

Bakanlığa yakın kaynak kim la, ara nazilli bashekimini sor , Ankara'dan mi öğreneceksin, sipariş haber olduğu her haliyle belli , kesin altında bişey vardır

Sağlık görevlisi
Sağlık görevlisi - 1 ay Önce

Nazilli Devlet Hastanesi personeliyim... Hastane tabiri yerindeyse kaynıyor. İdareciler herşeyden bihaber durumda. Odalarından çıkmıyorlar. Personel ile aralarına duvar ördüler. Liyakatsizlik ve beceriksizlik diz boyu..... Yetkili kurumlar el atmalı, gidişat çok kötü....

gazi yıldız
gazi yıldız @Sağlık görevlisi - 1 ay Önce

her yer aynı. gel Ankaraya başta şehir hastaneleri hele birde demiryolları hastanesi varki Allah öyle bir başhekimi o hastanenin başından ayırmasın herkes çok memnun.

SIRADAKİ HABER