"Şiddetin hedefi çalışanlarımızla birlikte hastalar ve sizlersiniz"

Sağlıkta her gün yaşanan şiddet olayına tepki gösteren bakan koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Şiddetin hedefi çalışanlarımızla birlikte hastalar ve sizlersiniz dedi.

"Şiddetin hedefi çalışanlarımızla birlikte hastalar ve sizlersiniz"

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca açıklamasında "Kendisi ya da bir yakını tedavi görmeyen kişi var mı? Sağlıkta şiddetin ağır bir soruna dönüştüğü koşullarda yaşananlar toplumun tamamını ilgilendiriyor. Şiddetin hedefi çalışanlarımızla birlikte hastalar ve sizlersiniz. Hizmet alırken gösterdiğiniz tutumla yanımızda yer alın" ifadelerine yer verdi.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Haklı İsyan
Haklı İsyan - 8 ay Önce

Ülkedeki doktorlara vatan millet sevgisi temel ahlaki değerler sevgi saygı vicdan gibi temel insani ve yurttaşlık konularında eğitim verip ondan sonra hastanelerde çalıştırılmalı neden öyle diyorsun diyenlere tek cevabım koskoca ülkenin tabipler birliğine seçilen başkanı araştırınca neden öyle demek zorunda kaldığımı öğreneceklerdir. (dipnot: herkesi kast etmediğim için bu yoruma cevap yazacaklar ttbnin bu siteye gidin karıştırın dedikleridir trolleridir kısaca aynı zihniyettedir.)

SAĞLIKTA ŞİDDET VE FİTNE
SAĞLIKTA ŞİDDET VE FİTNE - 8 ay Önce

Birileri yine bir plan içinde, her yerden saldırıyorlar. Her konuda kaos olmasını istiyorlar. Özellikle sağlık alanında yapılan devrimlerden sonra aşımızın da çıkmasıyla birlikte tüm planları bozulan bir kesim "SAĞLIKÇILARI HEDEF ALIYOR. Kesinlikle şiddet gösterenlere taviz vermeden ağır cezalar alması gerekiyor ve özellikle bu şahıslar incelenmelidir. Büyük bir tuzak var sağlıkçıları kışkırtmak isteyen, eylem grev yapılsın diyen bir güruh var. Bunlar tek tek tespit edilmeli ve haklarında yasal işlem başlatılmalıdır. Sağlıkçılar istifa ediyor haberleri artmaya, maaş bahanesiyle hastaneler iş bırakmaya başladı. Buna çanak tutanların kim olduğunu biliyoruz fakat süratle soruşturma açılmalıdır. Şiddet gösterene de, şiddet göstermesine sebep olacak eylemlerde, sosyal medya da fitne çıkaranlarda TESPİT EDİLİP en ağır cezaları alması elzemdir.

SIRADAKİ HABER