Selvi, erken seçim için tarih verdi!

Selvi, erken seçim için tarih verdi!

larına değinen Selvi, muhalefetin 2021'in ikinci yarısından itibaren bir erken seçimi muhtemel gördüğünü belirterek yazısına şöyle devam etti:

2021'in ikinci yarısında erken seçim beklentisi var

Kılıçdaroğlu'nun belediye başkanlarının işlerine odaklanması, 2021 yılıyla birlikte bunun vatandaşa yansıması konusundaki ısrarının altında da bu yatıyor. CHP Lideri erken ya da zamanında bir seçimde belediye başkanlarının aday olmasına pek sıcak bakmıyor, onların ilk dönem başarılı olup ikinci dönemde de seçimi kazanarak hizmet etmeleri görüşünde.

Bir de yeni kurulan partiler var. Davutoğlu ve Babacan partilerinin de ne olacağının tam olarak anlaşılabilmesi için 2020'de erken seçim olmaz deniliyor.

Ankara'da siyaset "saatleri ayarlama enstitüsü" gibi erken seçime endeksli olduğu için ilk günden kulisleri paylaşmak istedim. 2020'de erken seçim yok. 2021'in ikinci yarısından itibaren erken seçim beklentisi ise çok..."

AK Parti kongre süreci

AK Parti 7. Büyük Kongre takvimine göre 26 Nisan 2020'ye kadar 970 ilçe kongresi tamamlanacak. 1 Haziran 2020'de başlayacak il kongreleri 27 Eylül 2020'ye kadar bitirilecek. Büyük kongrenin planlandığı gibi 2021 yılında yapılması bekleniyor.

Yazının tamamı için Tıklayınız

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçı
sağlıkçı - 9 ay Önce

ne zaman yapılırsa yapılsın,bu aziz millet,bugün, şu yaşadığı acıyı unutmaz.işsizlik almış başını gidiyor,ekonominin durumu ortada,üniversite mezunları kan ağılıyor burslarını ödemeyemiyorlar,her şeyin fiyatı %100 artmışken enflasyonun düştüğü tek ülkeyiz,millet bunları bir köşeye not ediyor,gerisi hikaye.

ATT
ATT @sağlıkçı - 9 ay Önce

bi vatandaş,sen kendini sıkıntıya sokma bildiğini oku:)))))))))))))))))

bi vatandaş
bi vatandaş @sağlıkçı - 9 ay Önce

iyi de kime oy atacağız reis varken

SIRADAKİ HABER