Sağlıkta Şiddette Yenilik: Doktorun Üzerine Araba Sürme

Şanlıurfa'da bir aile hekimi bir süre önce yaşadığı saldırı anın güvenlik kamerası görüntülerini paylaştı. Aile Hekimi Dr. Abdurahman Öz, sosyal medya hesabından yeni paylaştığı güvenlik kamerası görüntüleri için şu notu düştü:"Bir gün vatandaşın biri doktor dövmenin zenginlik sayıldığı bir ülkede üzerime araba sürerken. Bu arada yeni yönetmenliğe göre karşılık vermek sözleşme fesih nedeni. O zamanlar karşılık verebilmekte bizim zenginliğimizdi.Tıp fakültesinde okuyan tüm kardeşlerime tavsiyem Tus sınavı için harcayacağınız enerji ve zamanınızı İngilizce ve Almanca’ya ayırın. Bu ülke bizi çoktan sildi. Ve gelecekle ilgili hiç umudum yok"


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2022, 12:56

Ceren YILDIZ


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ankara Sağlık Çalışanları
Ankara Sağlık Çalışanları - 2 hafta Önce

Aile hekimi Abdurrahman Öz size yapılan şiddeti kınıyorum lakin paylaştığınız video zenginlikten bahsetmiyor "eskisen bulamadığımız hayatın fazlasını bulunca kudurduk ve bazı konular lüks olmaya başladı eskiden muane olamazken şimdi sağlıkçı dövüyor" diyor yani şiddeti kınıyor olmasın diyor. Sizde genelleme yaparsanız etik olmaz.

Ahmet Demircan
Ahmet Demircan - 2 hafta Önce

Doğrusunu demiş tusa çalışacağına yabancı dil öğren usmle çalış

Personel sağlık
Personel sağlık - 2 hafta Önce

Bak bir doktor doğumda kanaması durmayan hastaya kanını vermiş nerede haberiniz onları yazmazsınız değil mi neyseki bize gelen her hasta sizin kadar kindar doktor düşmanı değil de işimizi yapıyoruz berbat ötesi gazetecilersiniz kirli kalpliler

Psikoloji asistan
Psikoloji asistan - 2 hafta Önce

Asistanların ruhu inciniyor. Kimse görmüyorki. Nöbet ertesi izin verilmesini istiyor. Ortada kanun var. Genelge var. Kaptan fırtınalı havada belli olur. Avrupaya azcık bakarsan çözümü buluruz. Biliminde buluruz. Araştırmayıda buluruz.

SIRADAKİ HABER