Sağlık Sen Rize Başkanı Yılmaz :Kamuoyu 3600 konusunda Bilgilendirimeli

Sağlık Sen Rize Başkanı Yılmaz :Kamuoyu 3600 konusunda Bilgilendirimeli

  Sağlık Sen Rize Şube Başkanı İsmail Yılmaz Sosyal Medya Hesabından yaptığı açıklamada :Bahsi geçen hususlar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın görev ve yetki alanına girmektedir" diye açıklama yapmış Cumhurbaşkanımızın yardımcısı

   3600 ek gösterge nereden çıkmıştı? Yaklaşık beş yıl öncesi o zamanki Sağlık Sen genel başkanı Metin Memiş ve Memur Sen genel başkanı Ali Yalçın beyin teşkilat buluşmalarında Cumhurbaşkanımıza arz ettikleri, Cumhurbaşkanımızın onay verdiği bir talebimizdir.

       3600 ek gösterge ile olumsuz açıklamalar Cumhurbaşkanımızın sözünün üzerine söz söylemek manasına gelir, kimsenin böyle bir şeye hakkı yoktur. 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

       3600 ek göstergenin iki tarafı vardır birisi Memur Sen Konfederasyonu diğeri Cumhurbaşkanımızın arkasında olan herkes, bu söz Cumhurbaşkanımızın sözüdür ötelenemez.

       Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı aradan geçen sürede bu konuda neler yapmıştır, kamuoyuna bilgi vermeli biran önce gerekli çalışmaları yapmalıdır.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2021, 12:00

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlık memuru davut
sağlık memuru davut - 1 ay Önce

sayın başkan yetkili sizsiniz, öğrenip bilgilendirme yapmanız gerekmiyormu? üyeler cefa çekiyor ama üst kademe sefa sürüyor.2011 den itibaren elle tutulur kazanım olmadı ve pandemiyide değerlendiremeyen bir genel merkez. makam kovalayan para hesabı yapan başkan değil hak hukuk mücadelesi veren neferlere ihtiyaç var. oda zor görünüyor,1000000 üye var lakin etki 0,1.. genel merkez üyelere değil üyeler genel merkez ve şube başkanlarına çalışıyor malasef...........

3600 EK GÖSTERGE VE 2000 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ
3600 EK GÖSTERGE VE 2000 TL MAAŞ ZAMMI OLMADIĞI SÜRECE HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ @sağlık memuru davut - 1 ay Önce

Nokta!

METEHAN
METEHAN - 1 ay Önce

AL BİR SAHTEKAR DAHA ÜYELERİ İLE DALGA GEÇEN.ALLAH BELANI VERSİN İNŞAALLAH.NE HİKAYE ANLATIYORSUN.SEN BUNU SÖYLERKEN VİCDAN İN VARMI.3 YIL OLDU SOZ VERİLDİ.(SÖZ VERME BORÇ TUR HADİSİ Nİ HATIRLA) NASIL BİR MÜSLÜMAN SINIZ.GİT O SAKALINI KES BARİ...

muhalif
muhalif - 1 ay Önce

KAFANIZ HİÇ Mİ ÇALIŞMIYO SİZİN??????? DOKTORUN GÖSTERGESİ 3600 İKEN SAĞLIK PERSONELİNİN GÖSTERGESİ NASIL 3600 OLSUN. ONU 3600 YAPARSA DOKTORUNKİNİ DE ARTTIRMASI LAZIM BU DA BÜTÇEYE EK YÜK GETİRİR. KASADAKİ PARA YANDAŞLARA DAĞITILMIŞKEN 3600 Ü RÜYANIZDA BİLE GÖREMEZSİNİZ.

SIRADAKİ HABER