Sağlık-Sen'den Başhekim Küçükyılmaz'a ziyaret

Sağlık-Sen Sakarya Şube Başkanı Abdullah Sönmez,Başkan Yardımcısı Veli Azkın ve İl Kadın Komisyonu Başkanı Kezban Gençali ile birlikte Dr Ünal Küçükyılmaz’ı ziyaret etti.

Sağlık-Sen'den Başhekim Küçükyılmaz'a ziyaret

Ziyarette açıklamalarda bulunan Abdullah Sönmez; " Sağlık çalışanlarımız canlarını ortaya koyarak büyük fedakarlıklar yaparak covitle mücadele ediyorlar.Bu sürecin hem maddi hem de manevi kaybedeni sağlık çalışanlarıdır.Toplu sözleşme yaşanan kayıpların ve mağduriyetlerin giderilmesi için büyük bir fırsattır.Tüm teşkilatımız ve sağlık çalışanlarımız emeklerinin karşılığını almak istiyor.Değerli Başhekimimize güzel ilçemiz Hendek’te yapacağı hizmetlerinde Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz." dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Hendek İlçe Hastanesi Başhekimi Dr. Ünal Küçükyılmaz da yaptığı açıklamada, "Sağlık-Sen Başkanına yönetim kuruluna ve il kadın komisyonu Başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm dünyayı etkisi altına alan covit salgınıyla mücadelede görev yapan bununla beraber rutin görevlerini yerine getiren mesai arkadaşlarımızın hakları ödenemez. Bu süreci atlatmamız için kurallara uyalım ve mutlaka aşımızı olalım. Göreve geldiğimiz günden itibaren eksiklerimiz gidererek ve üstüne koyarak yolumuza devam ediyoruz.Tüm mesai arkadaşlarımdan Allah razı olsun. Toplu sözleşme sürecinin hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum." ifadelerini kullandı.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER