Sağlık Müdürü Veda Mesajı: Şehir Hastanesinde Göreve Devam

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğünden ayrılan Ramazan Benli görevine Kayseri Şehir Hastanesinde devam edecek. Benli sosyal medyan yaptığı açıklama;

Sağlık Müdürü Veda Mesajı:  Şehir Hastanesinde Göreve Devam

Memleketime hizmet etme bahtiyarlığını yaşatan Rabbim’e sonsuz şükürler olsun.

Kayserimizde; Kayseri Şehir Hastanesi başta olmak üzere Kayseri Devlet Hastanesi, Develi, Yahyalı, Bünyan ve Sarız Devlet hastanelerinin ve 20 civarı Aile Sağlığı Merkezlerinin açılışı şükürler olsun bize nasip oldu.

Yaklaşık 5 yıl boyunca; pandemi yönetimi de dâhil olmak üzere yönetim anlayışımızda "Nasıl daha iyi hizmet sunarız?" şiarını öne çıkardık.

Bakanlığımızın tensipleriyle göreve başladığımızdan bu zamana kadar, bizlere desteklerini esirgemeyen önceki dönem Sağlık Bakanımız Sayın Op. Dr. Ahmet Demircan ve Sağlık Bakanımız Sayın Uzm. Dr. Fahrettin Koca’ya, ilimizin kıymetli büyüklerinden Bakanlarımız Sayın Av. Mehmet Özhaseki'ye, Sayın Mustafa Elitaş'a, Sayın Taner Yıldız'a, Sayın Valimize, değerli vekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uzm. Dr. Memduh Büyükkılıç’a ve diğer tüm ilçe belediye başkanlarımıza, her zaman yanımızda olan ilimizin değerli protokolü ve siyasi liderlerine desteklerinden dolayı minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

2017 yılında başladığım müdürlük görevim bugün itibariyle sona ermiştir. Süreçte görevime Kayseri Şehir Hastanesinde devam edeceğim. Özveriyle çalışan tüm idarecilerimize, hekimlerimize, değerli sağlık personelimize, dua ve destekleri ile sağlığın yükünü birlikte omuzladığımız tüm dostlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal ediniz.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2022, 23:15

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Etmiyoruz
Etmiyoruz - 4 hafta Önce

Kusura bakmayın hakkımızı helal etmiyoruz. Adamlarınıza gün yaşattınız bize cehennemi yaşattınız. Şimdi hakkını helal diyosun etmiyorum etmiyorum etmiyorum

sivaslı
sivaslı @Etmiyoruz - 3 hafta Önce

tınn

Metruk
Metruk @Etmiyoruz - 3 hafta Önce

Senden istemiomus helallik sen rahat ol

Kayserili
Kayserili - 3 hafta Önce

Hakkimi Helal etmiyorum. liyakate degil biat edene görev verdin. kendinde hakederek gelmemistin ama nasil geldigini seni kimin getirdigi, daha koltuga oturmadan unuttun. kendince yanindaki alkışlayanlara bakarak cok iyi yönettim zannettin cok mazlumun ahını aldin. mazlumlarin ahı indirdi şahı. olay bu kadar basit. zurnacı, nizo, muzo o tekerlek kalır mı kalmaz mi tümsekte görecegiz. sizlere de hakkim haram olsun. rüyanızda padişah olmuştunuz uyanma vakti geldi artik....

Vatandaş
Vatandaş - 3 hafta Önce

Haram olsun hakkımız

kaan
kaan - 3 hafta Önce

tarikat gibiydi sayenizde müdürlük haram olsun

kayserisağlık
kayserisağlık - 3 hafta Önce

Müdürlükte çalışan onca insanı başka binalara ( boş hastanelere) gönderip kendinize çok güzel alan açmıştınız ama kimseye kalmıyor gördüğünüz gibi. 3 farklı binada 3 faklı makam odası oluşturmakta orada kalmanıza yetmedi. Çok insanın ahını aldınız, artık kim helal eder kim etmez düşünün bence. İyi işler yapmış olabilirsiniz ama bunu yaparken çalışanlara da zulmettiniz, tartının iki tarafını da değerlendirin artık hangisi ağır basacak? Bir yöneticinin kendi memleketinde çok uzun bir süre aynı yerde kalmasının ne gibi sakıncaları var hepsini gösterdiğiniz için teşekkürler.

etmiyoruz
etmiyoruz - 3 hafta Önce

yıllardır devletin kurumunu aile çiftliğine çevirerek iş bilmez abisi yengesi ve liyakatsız yandaşlarıyla kayseri sağlık camiasını canından bezdirmiş bir zat olarak nihayet hakettiği sona ulaşmıştır.
tüm kayserı sağlıkçılarının gözü aydın olsun
yeni gelen müdürün acilen bu zattan kalan yancılarını ayıklaması temennisiyle....

Kayseri 112
Kayseri 112 - 3 hafta Önce

17 tane sağlık memuru ve hemşireyi kadrolarıyla hastaneye s**tir çeken bir adamdı. Araya kimleri soktular gene de geri vites yapmadı. Bi manada helal olsun.

NE GÖREV YAPTIN AMA !!
NE GÖREV YAPTIN AMA !! @Kayseri 112 - 3 hafta Önce

Garibanları desen daha doğru olurdu..
Krallık yaşattıklarını yazlım mı tek tek ?

HARAM OLSUN
HARAM OLSUN - 3 hafta Önce

KAYSERİ ZARAR VERMEDİK YER BIRAKMADIN NEYİN HELAL NEYİN HARAM OLDUĞU ETİKETİN SÖKÜLÜNCE Mİ AKLINA GELDİ.


SIRADAKİ HABER