Sağlık müdürü, Torbalı katili için, daha önce beyaz kod vermiş!

Türkiye'yi ve sağlık camiasını sarsan olay bir gasp cinayeti gibi görünse de katil zanlısı 1 hafta önce Doktor Harun Gülcemal'ın çalıştığı polikliniğe gitmiş. Rahatsızlığı farklı bir branşla ilgili olduğu için doktor o birime yönlendirmiş. Katil zanlısı olay çıkarıp doktora saldırmış. Öldürülen Torbalı İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Fuat Park, bunun üzerine beyaz kod vermiş. Katilin önce Park'ı sonra da daha önce tartakladığı doktorun eşini öldürmesi cinayetin planlı bir intikam girişimi olduğu ihtimali üzerinde duruluyor.

Sağlık müdürü, Torbalı katili için, daha önce beyaz kod vermiş!

İzmir Torbalı'da bir doktor ve bir doktor eşini öldürüp ardından polis memurunu yaralayarak kaçan Enver Yıldız (30), ekipler tarafından 14 saatin sonucunda ağır yaralı olarak yakalandı. İzmir Torbalı'yı sarsan il sağlık müdürü doktor Fuat Mehmet Park ile bir doktorun eşini öldüren katil Enver Yıldız ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Yaralı olarak yakalanan katil, eşini öldürdüğü doktorun yatalak annesini de öldürmeye kalkmış. 2 kişinin katili olan Enver Yıldız'ın 17 suçtan sabıkalı olduğu ortaya çıktı. Cinayetler gasp gibi görünse de 1 hafta önce yaşanan bir olayın devamı olduğu ve planlı bir cinayet olduğu iddaları var.

Katil zanlısı 1 hafta önce Doktor Harun Gülcemal'ın çalıştığı polikliniğe gitmiş. Rahatsızlığı farklı bir branşla ilgili olduğu için doktor o birime yönlendirmiş. Katil zanlısı olay çıkarıp doktora saldırmış. Öldürülen Torbalı İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Fuat Park, bunun üzerine beyaz kod vermiş. Katilin önce Park'ı sonra da daha önce tartakladığı doktorun eşini öldürmesi cinayetin planlı bir intikam girişimi olduğunu gösteriyor.

Cinayetle ilgili yeni bilgiler:

Soruşturma sürerken, ajansların olayın detaylarına ilişkin farklı bilgiler geçti. DHA'nın haberine göre zanlı Enver Yıldız önce İlçe Sağlık Müdürü Park'ın evine gitti. Doktor Park'tan para isteyen Enver Yıldız, red yanıtı alınca onu vurdu.

İlk cinayetin ardından Enver Yıldız'ın, yolda yürürken Dr. Harun Gülcemal'le karşılaştığı belirtildi. Olaydan sonra ifadesine başvurulan Dr. Harun Gülcemal ise emniyette olayı anlattı. Üniversitede okuyan çocuğunu karşılamak üzere aracına binen Dr. Gülcemal, zanlının aracının yanına geldiğini, kendisinden para istediğini anlattı.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sm gk
Sm gk - 9 ay Önce

3 hafta önce bende beyaz kod verdim şahıs suç makinesi çıktı 60 ayrı suçtan sabıkası var olayın olduğu hafta 5 vakası var ayağımıza dolanmasa bari

ephe
ephe @Sm gk - 9 ay Önce

beyaz kodun sadece adı var. daha içeri alınanı görmedim.

Ferdi
Ferdi @Sm gk - 9 ay Önce

Bu kadar suçtan sabıkası olan adamları dışarı salan zihniyet kimse katil odur

turan
turan - 9 ay Önce

Allah belanızı versin..bu olaylara sebebiyet verenlerin ve haliyle verenlerin..yasalardan bahsediyorum..tıp bayramında ,yok o mesleklerin,yok bu mesleklerin özel günlerini kutlarken kelimeleriniz cümleleriniz kifayetsiz kalıyor..bundan sonra cümlelerinize şöyle ekleyin tebriklerinizi o özel günlerde . : '' bizler sizlerin ölmesine razı geliyoruz ..iyi ki ölüyorsunuz ,iyi ki dayak yiyorsunuz ''
yetkililer de bunu duymaz ki ..sendikalardan tutn da ;bakanlığa kadar...iyi de sağlıkçı meslektaşlarım harekete geçmenin vakti gelmedi mi ??

SIRADAKİ HABER