Sağlık Müdürü de aşılama çalışmalarına aktif olarak katıldı!

Sağlık Müdürü de aşılama çalışmalarına aktif olarak katıldı!

Koronavirüs tehlikesi sürerken, aşılama çalışmaları da devam ediyor.

Şanlıurfa, aşılama oranının en düşük olduğu illerin başında gelirken, İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri de farklı bölgelerde aşılama yapıyor.

Bu kapsamda Akçakale ilçesine bağlı bazı mahallelerde aşılama çalışmaları yapılırken, çalışmalara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm de katıldı.

MÜDÜRLÜKTEN AÇIKLAMA


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Konuyla ilgili olarak İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“İlimizde Covid-19 aşısı olmamış vatandaşlarımızı, sağlık kuruluşlarına gidemeyen vatandaşlarımızın aşı olmasını sağlamak için aşı ekiplerimiz ilçelerimizde aşılama çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda; İl Sağlık Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Gülüm, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Öğr. Üys. Dr. Abdullah Solmaz, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üys. Faruk Günak, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Rıfat Kemal Aydın, 112 Acil Sağlık hizmetleri Başkanı Dr. Yılmaz Gerger ile birlikte Akçakale Narlıova, Bulutlu, Akdiken, Ohali, Yukarıderen ve Dorumali mahallelerinde gerçekleştirilen aşı çalışmalarına katıldı.

Mahalle halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, İl Sağlık Müdürümüz Mahalle Muhtarlarına aşılama çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti.”

Urfa Pusula

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER