Sağlık Çalışanları Birbirini Darp Etti

Sağlık Çalışanları Birbirini Darp Etti

Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanı, İzzet Baysal Devlet Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanı tarafından darp edildi.

          Darp olayı bugün öğle saatlerinde İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde meydana geldi. Hastane de sağlık çalışanı olarak görev yapan Nadir K. İzzet Baysal Devlet Hastanesi'nde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ali Aydoğan tarafından odasında darp edildi. Hastane görevlisi Raif Temel’in odasında yaşanan olayda Nadir K., aldığı yumruk darbeleriyle nedeniyle yüzünden ve elinden yaralandı. Olaya hastane polisi ve özel güvenlik görevlileri müdahalede bulunurken, darp olayını gerçekleştiren Ali Aydoğan hakkında polis ve hastane yetkilileri soruşturma başlattı. Aydoğan ifadesi alınmak üzere Bahçelievler Polis Merkezine götürüldü.


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

/www.bolununsesi.com

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2022, 11:22

Ceren YILDIZ


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akıl Sağlığı Önemli
Akıl Sağlığı Önemli - 2 hafta Önce

Şaka gibi yemin ediyorum ne tuhaf bir grubun içindeyiz. Sağlık çalışanlarını birbirini darp etti diyor sözleşmeli yöneticilikten bahsediyor. Sanki yönetici dedi ki gidin dövün birbirinizi !!!! Allah'ım aklıma mukayet ol. Çıldırmış gibi haberin içeriğiyle alakasız kime laf atsak kime ne giydirsek diye bekleyen örgüt elemanları var. Bu sitede pkklılar var. Hemde sağlık bakanlığının içinde çalışıyor. Haberin maaşla alakalı olmadığı halde içerikle alakasız paradan bahsediyor. Birinin bir acısı var ama bu haber tıklanır diyerek sözde bakın hakkımı aradım mantığıyla her yere asistanların nöbetinden, doktorun az maaş almasından, sağlık memurunun kötü olmasına kadar konu gidiyor. Çok ciddi söylüyorum bu SAĞLIKLI değil bu normal değil. Siz bu akılla bu kafayla insanlara sağlıklı olamazsınız.

sağlık memuru
sağlık memuru - 2 hafta Önce

olaya herkes de nasıl farklı yorumlar getirmiş, biri sağlık memurlarını genelleyerek hanzolaştırmış, biri doktor maaşlarının düşüklüğüne bağlamış, ne kullanıyorsunuz sizler böyle ya

Nem e lazım
Nem e lazım - 2 hafta Önce

Kesin sağlık memurudur

Nem e lazım
Nem e lazım @Nem e lazım - 2 hafta Önce

Dostum acı bir haberim var araştırdım sağlık memuruymuş ???? ne kadar barzo varsa sizden çıkıyor maalesef . Sende sağlık memurusun anlaşılan üslubundan belli (işini iyi yapan arkadaşları tenzih ederim üzerlerine alınmasınlar )

Veycey
Veycey @Nem e lazım - 2 hafta Önce

Sağlık Memuru sana bir şey yapmış anladık

Uzman doktor
Uzman doktor - 2 hafta Önce

Liyakatsiz, saygısız ne kadar torpilli varsa başımıza müdür oldu. Doktordan çok maaş alıyorlar ve artist artist dolanıyorlar

Fatih
Fatih - 2 hafta Önce

İşte sözleşmeli yönetici zihniyetinin anlayışı budur saglik bakanlığında bu luzumsuzluk kalkmalı artık görevde yükselme sınavlarında kaldırılan mudur mudur yardımcısı kadrolarının tekrar diğer kurumlarda olduğu gibi sınavla alınmalı arkadaş işi bilmeyen liyakatsiz insanları başımıza mudur diye atıyorlar çoğu da is bilmiyor

Hemşire
Hemşire - 2 hafta Önce

Arkadaşlar bu olayda müdür yrd. olan şahıs başka bir hastanede çalışıyor. Sabah da nöbetten çıkan eşini işten almak üzere bu hastaneye geliyor. Koridorda eşini önü kesilmiş ve güvenliğinde endişe eden bir eş var , fotoğrafta ki kişi bu haberi yaptıran bey ile itişmede tartışmada arada kalmıştır. Şahıslar birbirini tanımamaktadır bile resimde ki kişide darp edilmemiştir. Olay tamamen algı operasyonudur.

algı
algı @Hemşire - 2 hafta Önce

yalannnnnnnnnnn


SIRADAKİ HABER