Sağlık Bakanı Koordinasyon Toplantısına Katıldı

Sağlık Bakanı Koordinasyon Toplantısına Katıldı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nde koordinasyon toplantısına katılarak İstanbul’daki sağlık yatırımları, İstanbul ilinin  ihtiyaçları ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri hakkında yetkililerden brifing aldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 08:55

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sayın bakanım
Sayın bakanım - 8 ay Önce

Mersin in durumu içler acısı yönetim değişikliği elzem Bi hal almıştır

..
.. @Sayın bakanım - 8 ay Önce

Sen gelsende olur.farketmez.bunlardan kötü yönetemezdin herhalde

oldu canım...
oldu canım... @Sayın bakanım - 8 ay Önce

kimi istersin yaz gönder bakan bey atamayı yapsın....

selimcan
selimcan - 8 ay Önce

tüm müdürlükler için değişim şart her ilde senelerdir yöneticilik koltukculuk yapan insanlar var bunlar ölünce mi yerine atama olacak yıllardır bi hasta bakmayan bi reçete yazmayan dr lar var müdürlükte yan gelip yatmak için mi okudu bunlar işini unutmuş saglik personeli var rotasyon şart rotasyon olmalı belli bi dönemden sonra yönetim baştan aşağı değişmeli....

Radikalkaerga
Radikalkaerga @selimcan - 7 ay Önce

Bec bu işi çözse çöz se YÖK çözer,İktisadiİdari bölümün hocaları TIP fakültesine,TIP fakültesisi hocalarınıda hobisine göre bir fakülteye tain edmelidir.

Mersin33
Mersin33 - 8 ay Önce

Oldu canım yorumcu arkadaşın tuzu kuru galiba. Biz çalışanlar Mersin de memnun değiliz sana ne oluyor. Burası paylaşım yeri. İsteyen saygı çerçevesinde şikayetini yazar. Bununla kimsenin alay etme hakkı yoktur.

Zador
Zador - 8 ay Önce

Çok merak ediyorum Bakan bey İstanbul'un şanlı yöneticilerine;Siz 3 yıldır ne yaptınız arkadaşlar ? die sordu mu acaba.Yani olmayan hangi hizmeti oldurdunuz? Hangi derde deva oldunuz?İç sisteminiz,iş planınız,akış şemanız nedir? Kim ne iş yapar? vs vs. bunların hiçbirinin cevabını bilen yok İstanbul'da yönetenler de dahil buna. Memişoğlu'nun sisteminin ne olduğu 3 yılda çözülemedi daha doğrusu bir sistemi var mı o bile anlaşılamadı kendileri de bilmiyor ne yaptıklarını

Sağ. Mem
Sağ. Mem - 8 ay Önce

Sağlık çalışanları olarak sağlık bakanı koca dan umudumuzu keseli çok oldu.....

İSTANBUL
İSTANBUL - 8 ay Önce

AH İSTANBUL..

Urfa diyarı
Urfa diyarı - 8 ay Önce

Sayın bakanım Şanlıurfa için köklü bit değişim gerekmiyor mu Şanlıurfa’nın kaderiyle oynayan bu kangrenleri alın artık liyakatlı işini seven kişiler gelsin.

Sağ. Mem
Sağ. Mem - 8 ay Önce

Sağlık çalışanları olarak artık sağlık bakan


SIRADAKİ HABER