Sağlık Bakanı Koca, 81 il sağlık müdürüyle bayram öncesi online toplantı yaptı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 81 il sağlık müdürüyle bayram öncesi online toplantı yaptı..

Sağlık Bakanı Koca, 81 il sağlık müdürüyle bayram öncesi online toplantı yaptı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 81 il sağlık müdürüyle bayram öncesi online toplantı yaptı.

Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, 81 ilin sağlık müdürüyle bayram öncesi online bir toplantı yaptıklarını belirterek, "İl il güncel gelişmeleri ve koronavirüsle mücadelemizin ikinci dönemini istişare ettik. Ülkenin her noktasında yeni hayat tarzımız; Kontrollü sosyal hayat, hep birlikte tedbir." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 00:19

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
AcilHemsiresi
AcilHemsiresi - 2 gün Önce

Nisan ayinda 40 saat fazla mesai calistim. Bana odeme yapilmayacagi soylendi. Haram zehir zikkim olsun hakkim. Balkonlarda bizi alkislayanlara, kamera karsisinda 601 saglik calisanimiz virusu kapti diyerek timsah gozyasi dokenlere yaziklar olsun!

Enver Kale
Enver Kale - 3 gün Önce

Direkt sağlık sen il başkanları ile görüşseydi daha isabetli olurdu.

Mersin 33
Mersin 33 - 2 gün Önce

Mersin İl müdürü ve personel başkanı nın değişmesini istiyoruz sayın bakanım. Haa yok obir Konyalı hemşehrim diyorsanız alın genel müdür VS yapabilirsiniz. Yeter ki mersini kurtarın artık

hemşire sag mem
hemşire sag mem - 3 gün Önce

saglık çalışanlarını kim arkasına alırsa kim sağlık çalışanlarını kazanırsa bilsin ki o iktidardır, iktidar olacaktır.yaklaşık 1,5 milyon çalışanı ile halk ile vatandaş ile iç içe olan saglık çalışanlarıdır. bir hastaneye yaklaşık günde en az 800 ,1500 kişinin girdiiğni personelle diyaloğ halinde olduğunu bunun 500 kişisi servislerde yattığını düşünürsek bu hastalarla kimler muhatap oluyor dertlerini dinliyor tedavilerini hemşiresi saglık memuru doktoru yapıyor kısaca kalplerini kazanıyor böyle oluncada siyasi kimliğince hastaları yönlendirebilir fikirleri aşılayabilir bir mitingten daha etkili şekilde millete vatandaşa dokunur yönlerdirir buda demektir ki sandıkta oy olarak yansır yeni hastaneler yeni binalar değildir insanlara dokunan onlarla bir olan işi yapanlardır oraları hizmeti güzel gösteren memnuniyeti arttıran bir vatandaş hastaneden aldığı hizmetten memnun değilse ne olur direk tepki gösterir ve bunu da sandıkta oy olarak yansıtır çalışan memnun olacak ki halkta memnun olsun

Adıyaman/Dr.NAZİR
Adıyaman/Dr.NAZİR - 3 gün Önce

Çanakkale İl müdürüm Dr.Ali TAŞÇI beye selamlar. Seni önümüzdeki dönemde vekil istiyoruz. Başarın Türkiye'yi aştı. Artık Üniversal Dr.Ali oldun.

attçi
attçi @Adıyaman/Dr.NAZİR - 2 gün Önce

tut şu mendili al:)))))

perfalgan
perfalgan - 6 saat Önce

Al hepsinin kellesini

SIRADAKİ HABER