Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Ümit Özdağ’ın mesajına tepki gösterdi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca  Ümit Özdağ’ın mesajına tepki gösterdi

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün sosyal medya hesabından, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile, Reyhanlı Devlet Hastanesi hakkında gerçekleştirdiği görüşme sonrası bir mesaj paylaştı.

ÖZDAĞ: BÜTÜN BAKANLARIN SS GİBİ KÜFÜRBAZ OLMADIĞINI ÖĞRENDİK

Özdağ, mesajında “Sağlık Bakanı Sayın F. Koca beni arayarak acil serviste 4 doktorun görev yaptığını, ikisinin Türk ikisinin ise Suriye kökenli olduğunu ancak Türkiye'de tıp eğitimi aldıklarını ifade etti. Kendisine ilgisi için teşekkür ederim. Bütün bakanların SS gibi küfürbaz olmadığını öğrendik” dedi.

BAKAN KOCA’DAN ÖZDAĞ’A YANIT

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da Ümit Özdağ’ın mesajına tepki gösterdi. Koca, paylaşımında “Sn. Ümit Özdağ, Reyhanlı Devlet Hastanesi ile ilgili verdiğiniz yanlış bilgiyi düzeltmeniz için sizi aradım, hatanızı kendiniz düzeltin istedim. Ama düzeltme metninizde konuyla ilgisi olmayan bir bakan arkadaşıma sataştınız. Nezaketsizlik, düzeltme olarak kabul edilemez!” ifadelerini kullandı.

ÖZDAĞ: SS’NİN KONUYLA ALAKASI YOK, BENİMLE VAR

Bakan Koca’nın paylaşımına yanıt veren Özdağ, şunları belirtti:

* “Verdiğiniz bilgiyi kamuoyu İle paylaştım, teşekkür ettim. SS'nin konu ile alakası yok. Benimle var. Nezaket dersi vermeniz gereken ben değilim.

* Ayrıca ben hata yapmadım, vatandaşın derdini naklettim. Sizin aramanız gereken Reyhanlı'da sayıları iyice azalmış Türk vatandaşları.”(Sözcü)

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2022, 21:53

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem ibrahim
Adem ibrahim - 3 hafta Önce

Arkadaşlar bu hususta hemşire va alanın da lisans mensubu hatta yüksek lisans menzunu arkadaşlar ek göstergeleri aynı hastanede çalışan lisans mezunu olan biyolog ve eczacıların altında bir ek gösterge oldu yani lisan menzunu sağlıkçı linas menzunu biyolog, ecz aynı ek gösterge seviyesinde olması lazım bu yeni bir adletsizlik getirmesimi

İsmail Bayındır
İsmail Bayındır - 3 hafta Önce

Şube müdürü kimin müdürü ek göstergesi ebenin hemşirenin altında bu nasıl adalet ?

SIRADAKİ HABER