Özbent, "kalbi uğradığı mobbinglere dayanmadı”

Özbent, "kalbi uğradığı mobbinglere dayanmadı”

Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'nde görev yapan 54 yaşındaki Beyin Cerrahı Dr. Tansel Özbent'in dün sabah saatlerinde evinde kalp krizi geçirerek yaşamını yitirmesinden sonra oğlu Ata Recep Özbent, sosyal medya paylaşımları ile babasının kalbinin mobbignlere dayanamadığını dile getirdi.

Babasının ölümünden sonra sosyal medyadan “Cenazemizde AKP ve İl-İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından kimseyi görmek istemiyoruz. Babamın vasiyetidir” ifadelerini kullanan Ata Recep Özbent, ardından babasını ölüme götüren süreci anlatan bir paylaşım daha yaptı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

“BABAMI MANEN BİTİRDİLER” 

Babası Dr. Tansel Özbent'in dişini tırnağına takarak çalışmasına, hiçbir yanlışı olmamasına rağmen hastaları ile babasının karşı karşıya getirildiğini öne süren oğul Özbent,

“Babama kınama ve maaş kesme cezası verdiler. Babamın memuriyet hayatını bitirmeye çalıştılar. Oysa ki benim babam sadece ülkesine şehrine Söke'sine hizmet aşkıyla yanıp tutuşan bir hekimdi.

Benim babamı manen bitirdiler. Benim babam güçlü adamdı karakterli adamdı ama kalbi uğradığı mobbinglere dayanmadı” diyerek Sağlık Bakanlığı ile ismini verdiği İlçe Sağlık Müdürlüğü yöneticileri ile Hastane yönetiminin babasının katilleri olduğunu öne sürdü.(Latif Sansür-Sözcü)

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2022, 11:57

Ceren YILDIZ


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçı34
sağlıkçı34 - 3 hafta Önce

Allah rahmet eylesin. Doktor Beyi yıpratanlarda her iki cihanda kahr-u perişan olurlar inşAllah.

adil
adil - 3 hafta Önce

Ayakta duramayacak nefes alamayan personellere mobing yapacak kadar insan denemeyecek alçak yaratıklar var,bizzat şahidim.

SIRADAKİ HABER