" Oranın insanları temiz, güzel bir hastane hak etmiyor mu?”

" Oranın insanları temiz, güzel bir hastane hak etmiyor mu?”

Geçtiğimiz günlerde hastaneye gittiğini ve istemediği bir muamele ile karşılaştığını belirten Özgür Kardaş isimli okur yaşadıklarını özgür Kocaeli.com'a  hastanede yaşadıklarını anlattı.

Özel güvenlik çalışanının keyfi hareket ettiğini belirten okurumu şunları söyledi: “17.07.2021 Cumartesi 23.30 sıralarında Körfez Devlet Hastanesi’ne eşim ile beraber gittim. Triaj bölümündeki kayıt işleminden sonra sıra aldık. Daha sonra kayıt bölümünden numaramızı aldık ve beklemeye başladık. Sırada 3-4 kişi görünüyordu. Bilgi ekranından takip ediyorduk. Daha sonra güvenliğe selam veren içeri girdi. Kayıt bölümünde muhabbet eden içeri girdi. 2-3 kişi sorgusuz sualsiz içeri girdi. Eşimin sancısı arttı, ben de acil girişin önüne gelmek istedim. Fakat az önceki saydığım konularda hiç sesi çıkmayan bayan güvenlik elindeki telefon ile oynamayı bırakıp bizi dışarı çıkarmak istedi. Kendisine konuyu söylememe rağmen ağzında maske olmadan korona var deyip küstahça dışarı çıkarmak istedi. Ve önümüzdeki 3 kişinin bitmesiyle zor bela içeri girdik. Ve gelelim korona için mücadele veren bu arkadaşlara… Hastanenin içi felaket, kedi acilden çıkıyor röntgene giriyor, oradan çıkıyor sedyenin üstüne çıkıyor. Fakat kimseden en ufak bir müdahale yok. Yerler, dışarılar pislik içinde. Çöp kovalarını boşaltan dahi yok. Belli ki üst yetkililerin bunlardan haberi yok. Oranın insanları temiz, güzel bir hastane hak etmiyor mu?”


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Kaynak:https://www.ozgurkocaeli.com.tr/haber/7537856/korfez-devlet-hastanesi-hakkinda-sikayet-var

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Coşbil
Coşbil - 2 ay Önce

Ha ha ha ha niye şaşırmadıkki….Müdürler balkonda sigara içip kulis yapsın başhekim sanki görmüyor?Kediler hastanede cirit atsın hiç umurlarında değil, suçlu Körfez siyasetidir orda onları tutmaları

SIRADAKİ HABER