Okul Müdürüne Pandemideki Başarısından Dolayın '' Üstün Başarı'' Belgesi

Okul Müdürüne Pandemideki Başarısından Dolayın '' Üstün Başarı'' Belgesi

Bir ilimizde kişisel bilgilerini açıklamak istemediğimiz bir okul müdürümüze pandemi döneminde 1 başarı belgesi çalıştığı ilçesinin Kaymakamı ( tüm öğretmenlere ) , 1 başarı belgesi çalıştığı ilin Valisi,  1 başarı belgeside Milli Eğitim Bakanlığı ( tüm öğretmenlere) tarafından verilince başarı belgesi sayısı 3'e ulaştığını için kanun gereği Valilikçe  ÜSTÜN BAŞARI belgesi verildi.

personel sağlık

Öncelikle bu okul müdürümüzü tebrik ederiz ve başarılarının devamını dileriz. Sonrada siz okuyucularımıza bir soru sormak istiyoruz. Biz duymadık  ve görmedik.  Pandemi sürecinden ÜSTÜN BAŞARI belgesi alan bir doktorumuz, hemşiremiz var mı ? Filyasyona giden kapı kapı gezen, koronalı hasta ile ambulansın arka kabininde saatlerce sevke giden,  evlere ilaç dağıtan, korona yoğun bakımda hastaya cpr yapan bir sağlık teknisyenlerinden üstün başarı belgesi alan var mı ?

Enfeksiyon uzmanı, yoğun bakım uzmanı olup pandemi kapsamında bırakın üstün başarıyı normal başarı belgesi alan uzman doktor duydunuz mu ? 

Her şey para değil. İtibarda çok önemli. 84 Milyonun gözünden pandeminin kahramanı ne okul müdürü ne de öğretmendir. Pandeminin kahramanı varsa doktordur, hemşiredir, sağlık memurudur, tıbbi sekreterdir. Kısaca tüm sağlık teşkilatıdır.

personel sağlık 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2022, 13:47

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlık personeli
Sağlık personeli - 2 hafta Önce

Bazıları çalışır bazıları şovunu yapar

Sağlıkeri
Sağlıkeri - 2 hafta Önce

Pandemide takdir edilmeyen tek meslek grubu sağlık çalışanları

emre
emre - 2 hafta Önce

bu tür haberler çok komiğime gidiyor pandemiyle savaşan doktoru hemşiresi paramediği vb tüm sağlıkçılara başarı belgesi verilmezken bunlara başaro belgesi veriliyor. günlük ortalama vaka sayım 5 iken pandemi boyunca 25 e çıktı evden aldığım yetmiyormuş gibi hastane test il ve tedavi sonrası evlerine bırakıyordum. üstün başarıyo ben değilde okullar hakediyor

Sağlıkçılar
Sağlıkçılar - 2 hafta Önce

Ee bakanları başlattı başarı belgesi verme işini gerisi geldi bizim bakan da yapsaydı ya elinden alan mi var elini tutan mi var bu ayıp bakanlık müdürlük valiliklere yeter de artar bile bizler mi yanlış biliyoruz adamlar hemen itiraaz ettiler filyasyona çıkma işine destek elemanları olma işine ilaç dağıtım işine kısaca bizene dediler evlerinden cikmadilar bizler mi yanlış biliyoruz da bu belgeler öğretmenlere veriliyor

Hjj
Hjj - 2 hafta Önce

Pandemi böyle bitti işte üstün başarılarla

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 2 hafta Önce

O belgeleri vereneeeee

memur
memur - 2 hafta Önce

Pandemi sürecine zerre katkısı olmayan sağlık personelinin hepsini esefle kınıyorum.Maaşlarını da kesmek lazım hepsinin..

Takdir Belgesiz Sağlıkçı
Takdir Belgesiz Sağlıkçı - 2 hafta Önce

Zoom ile ders verip evden çıkmayarak hastalığın yayılmamasında %100 etkili olan okul müdürlerini gönülden tebrik eder. Paşa ünvanı verilmesini arz ederim.


SIRADAKİ HABER