O Doktor, Davutoğlu ile bir araya geldi

Kendisini darp edenlerin serbest bırakılmasını diplomasını yırtarak tepkisini gösteren o doktor Davutoğlu ile bir araya geldi

O Doktor,  Davutoğlu ile bir araya geldi

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde tıp merkezinde çalıştığı sırada hasta yakınlarının saldırısına uğrayan ve şahısların serbest bırakılmasını diplomasını yırtarak gösteren doktor Şeyhmus Baraş, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile bir araya geldi.

Partiden yapılan açıklamada, hak arama mücadelesinde doktorun yanında olunacağı belirtildi. Gelecek Partisi, sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: Kime yönelmiş olursa olsun ŞİDDET bir SUÇTUR! Hekime ve Sağlık Çalışanlarına Yönelik Şiddet kabul edilemez! #SağlıktaŞiddeteSıfırTolerans ın gerçekleşmesi için @Mdsbarass‘ın hak arama mücadelesinin yanındayız! Şimdi #HekimeDestek Zamanı”

Olay nasıl olmuştu:

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde özel bir tıp merkezinin acil servisinde çalışan doktor Şeyhmus Baraş, hasta yakınları tarafından darp edildi. kendini bir muayene odasına kilitleyerek saldırganların elinden kurtulan baraş, zanlıların serbest bırakılmasının ardından diplomasını yırtarak istifa etmişti.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2022, 13:37

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAĞLIK 02
SAĞLIK 02 - 3 hafta Önce

Tam da derdini anlatacak adam buldun.sağlık camiasını bu hale getiren,bu kadar değersizleştiren zihniyetlerden biriside birisi de o değil mi.bir geriye dönüp kısa bir zaman yolculuğu yapmak yeterli.

Sedat
Sedat @SAĞLIK 02 - 2 hafta Önce

En son dr dişhekimi emekli maaşını kim artırmış acaba. Eşi dr zaten niye değersizleştirsin

uzman dr.
uzman dr. @SAĞLIK 02 - 3 hafta Önce

HADİ YA

OSMANLI TORUNU
OSMANLI TORUNU - 2 hafta Önce

Fetöcü olduklarına inanıyorum bunların. Bu işte bir iş var bence.

Birgül
Birgül - 2 hafta Önce

Vay vay tam adamını bulmuş.... Bütün fertleri çözdü bir bu kaldı.....!

SIRADAKİ HABER