Nerede başhekimlik nerede bu sorumlular nerede bu yetkili gözükenler

Nerede başhekimlik nerede bu sorumlular nerede bu yetkili gözükenler

Eski Dinar Belediye Başkanı Muhammed Yıldırım Dinar  Gündem Gazetesine yazılı açıklamada bulundu. Eski Başkan Muhammed Yıldırım Dinar Devlet Hastanesinde muayene olamadığını ve mağduriyet yaşadığını iddia etti.

 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Muhammed Yıldırım açıklamasında: ‘Sağlıkla ilgili vatandaş çok mağdur. 182 den randevu istedim diş kliniği  ile ilgili, Isparta Ağız ve Diş Sağlık Hastanesine aldığım randevuyu iptal edip Dinar Hastanesi Diş Polikliniğine ayın 28’i saat 9.00 da randevu aldım ve doktoruma vardığımda doktor bana hiçbir işlem yapılmadığını ve yapamayacağını söyleyip beni Isparta SDÜ ye veya Diş merkezi Isparta hastanesine gitmemi söyledi. Ben alt çene dişlerimin cerrahi  durumunun olduğunu çekilecek dişlerimin olduğunu ve kaplama yaptıracağımı söylediğimde, doktora kendimi tanıtıp ne yapmalıyım neden hizmet verilmiyor dışarıda sıra bekleyenlerde murdariliğimden bahsediyorlar dedim. Pandemi sebebiyle hastanemizin diş poliklinik hizmetleri ihale edilmedi hizmet veremiyoruz diye cevap verildi. 


Böyle bir hizmet vermek için devlet hastasına neden böyle bir hizmeti yapmaz diş polikliniğimiz göstermelik açık gözüküp vatandaş mağdur ediliyor. Nerede başhekimlik nerede bu sorumlular nerede bu yetkili gözükenler. VATANDAŞ MADUR SORUMLULAR NEREDE?’dedi

Dinar Gündem Gazetesi

Kaynak:https://www.afyonyerelbasin.com/eski-baskan-yildirim-vatandaslar-magdur-sorumlular-nered/64816/

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER