Müdür Sözleşme imzalamasında Desteği Olanlara Teşekkür Ederek Görevden Ayrıldı

2012 yılından bugüne kadar Manisa Ağız ve Diş Sağlığı merkezinde, İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yapan ve bugün sözleşmesi sona eren Yüksel Ülker 2012 yılından bu güne sözleşme imzalamamda desteklerini hiç esirgemeyen Dostlarıma, STK lara, Siyasi iradeye, Bürokratlara ve Kurum çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum dedi.

Müdür Sözleşme imzalamasında Desteği Olanlara Teşekkür Ederek Görevden Ayrıldı

Yüksel Ülker paylaşımında;

"TEŞEKKÜRLER BU GURUR BANA YETER

2008-2012 yılları arası Müdür Yardımcısı 2012 yılından bugüne İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yaptığım Manisa Ağız ve Diş Sağlığı merkezindeki görevimden bugün itibari ile ayrılmış bulunmaktayım.5 yıl Müdür Yardımcısı son 9 yılını İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yaptığım Manisa ADSM nin tüm başarılarında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. 2012 yılınndan bu güne sözleşme imzalamamda desteklerini hiç esirgemeyen Dostlarıma,STK lara,Siyasi iradeye,Bürokratlara ve Kurum çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum.14 yıl gururla görev yaptığım Manisa ADSM de yeni Başlayacak olan arkadaşlarıma başarılar dilerim.Hakkınızı Helal edin.Allaha Emanet olun" ifadelerine yer verdi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
NE GÜZEL MÜDÜR BEY AÇIKÇA NE KADAR BASİT MÜDÜR OLDUĞUNU İFŞA ETMİŞ BRAVO ÇOK DOBRAYMIŞ TEBRİKLER.
NE GÜZEL MÜDÜR BEY AÇIKÇA NE KADAR BASİT MÜDÜR OLDUĞUNU İFŞA ETMİŞ BRAVO ÇOK DOBRAYMIŞ TEBRİKLER. - 2 hafta Önce

MÜDÜR BEYE AÇIK YÜREKLİLİĞNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.BEN ŞAHSEN SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ OLARAK DİYORUMKİ BU ÜLKEDE TUZ KOKMUŞ.ADAM NE GÜZEL NASIL SÖZLEME İMZALAYI NASIL 9 YIL İDARİ MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ YAPTIĞINI TEŞEKKÜR ETTİĞİ KURUM VE KİŞİLERİ İFŞA ETMİŞ BELEŞ MÜDÜR ATAMA ANCAK BU KADAR GÜZ ENLATILIRDI.SEN ÇOK YAŞA EMİ MÜDÜRÜM.BEN SINAV KAZANDIĞIM HALDE 8 YILDIR VHKİ KADROMA ATANMAYIP MAĞDUR EDENLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.İNDALLAHTA DAVACIYIM ALLAH İCRA ETSİN.

borçların bitti herhalde 10/10 aldın
borçların bitti herhalde 10/10 aldın - 2 hafta Önce

senin maaşın 5 bin iki katını aldın haram yedin senin hakkın bu muydu

10/10 almaya devam
10/10 almaya devam @borçların bitti herhalde 10/10 aldın - 2 hafta Önce

Şimdide 12 sene yenge (eşi) il sağlıkta yönetici pozisyonunda çalışır. Ayni hesap...

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 2 hafta Önce

Bu gün başka illerin sözleşmeleri de bitmiyor muydu?

Işık
Işık - 2 hafta Önce

Ya koltuk denilen bu komleksler sizi ne hale sokuyor. Demekki bilginiz alınteriniz ile değil siyasi ve personel desteği ile oradasınız. Sanki dünyayı kurtarıyor havasında , o sözleşmeleri ne kadar da önemsiyorsunuz. Ancak makamı olmadan kendini eksik hisseden insanlar böyle bir saçmalığı yapar.Birde sosyal medya paylaşımı yapıyorsunuz sebebi ne, ayağınızı kaydırmaya çalışanlara gözdağı. Valla bende sözleşmeliyim ama gidipte kimseye böyle teşekkür etmem, zaten benim görevim işimi layıkı ile yapmak adaletli olarak mümkün olduğu kadar kalp kırmadan işleri yürütmektir. Ha bunu da kim yapar biliyormusunuz eğitimi ile alınteri ile tırnakları ile kazıyarak gelenler yapar. Birileri gibi gökten soyadı ile sendika ile milletvekili ile paraşütle bir yerlere gelenler değil. Onlarda cahil cesareti ve kibiri vardır.

memur
memur - 2 hafta Önce

daha önceside saglık sen sube baskanı olarak yonetıcı...

ank ajans
ank ajans - 2 hafta Önce

Ne kadar trajik, torpil yapanlarına teşekkür etmiş, torpil yapanların çok olsun diyelim...

ışık
ışık - 2 hafta Önce

Manisa ADSM için ise bu yaygara, İstanbulda Şehir Hastanesi İdari Mali Müdürü olsa bilboardlarda gazetelerde paylaşırmış.

SIRADAKİ HABER