Milletvekilinden, Ebe Nazlı Akar’a her daim yanınızdayım paylaşımıyla destek

AK Parti Gaziantep milletvekili TBMM İdare Amiri Ali Şahin, 5 Mayıs Dünya Ebeler günü için çağrıda bulunan Uzman Ebe Nazlı Akar’a her daim yanınızdayım paylaşımıyla destek verdi.

Milletvekilinden, Ebe Nazlı Akar’a her daim yanınızdayım paylaşımıyla destek
Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımla, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM idare Amiri Ali Şahin’e 5 Mayıs Dünya Ebeler Gününde yanlarında olma çağrısı yapan Uzman Ebe Nazlı Akar’ın çağrısına yanıt geldi.
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Şahin, yapılan çağrıya yanıt verdiği paylaşımında, sadece 5 Mayıs’ta değil her zaman ebelerin yanında olduğunu söyledi.
Şahin, paylaşımında, Müşfik bir köy ebesinin Kollarında dünyaya geldiğini anımsatarak, “Sadece 5 Mayıs’ta değil! müşfik bir köy ebesinin kollarında dünyaya gelmiş bir kardeşiniz olarak her daim yanınızdayız Nazlı kardeşim.”dedi.

Uzman Ebe Nazlı Akar, sosyal medya hesabından ilginç bir çağrıda bulunarak Vali, Belediye Başkanları ve Milletvekillerinden yanlarında olmaları çağrısında bulundu. Ebe Akar, paylaşımında “Bizimde sayın valimiz Davut Gül, Büyükşehir Belediyesi başkanmz Fatma Şahin Şahinbey belediyesi başkanımz Mehmet Tahmazoğlu ve Gaziantep Milletvekilimiz Ali Şahin de #5MayısDünyaEbelergununde yanımızda olacaklarna ve kutlayacaklarna inanıyoruz. Doğan her hayatta ellermizin izi var.”dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 18:12

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER