Mikrofonu açık unuttu, yaptığı torpili arkadaşına anlattı

SAKARYA Üniversitesi’nde görevli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Özmen, online derse ara verdiğinde mikrofonunu açık unuttu. Özmen ara sırasında bir öğrenciye staj için nasıl torpil yaptığını arkadaşına anlattı. Özmen’in torpil itirafı saniye saniye kaydedildi.

Mikrofonu açık unuttu, yaptığı torpili arkadaşına anlattı
Sakarya Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölüm Başkanı ve Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi (BAUM) Müdürü olarak görev yapan Prof.Dr. Ahmet Özmen online derste bir skandala imza attı. Özmen, derse ara verdiği esnada mikrofonunu açık bıraktığını fark etmeyerek, bir arkadaşına staj için başvuran öğrenciye yaptığı torpili anlattı. Derse döndüğünde mikrofonunu açık unuttuğunu anlayan Özmen, öğrencilere “Mesele değil, arkadaşlarla görüşüyoruz böyle bazen” diyerek kendisini savunmaya çalıştı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Kaynak:https://artisiirt.com/universitede-torpil-ifsa-oldu-mikrofonu-acik-unuttu-yaptigi-torpili-arkadasina-anlatti-63741.html?fbclid=IwAR3oUVRyr5jBzWi1veBmrb-a6IXGCvuQFKZdT5hULcaJc_XT_AYWrJMOdyU

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2021, 10:55

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorum lu
Çorum lu - 1 ay Önce

Derhal görevden alınmalı

Cevdett
Cevdett - 1 ay Önce

Ülkemizde sıradan işler bunlar. Üniversitelere öğretim elemanı alırken nasıl yıllardır adrese teslim şartlar öne sürülür çok iyi biliyoruz. O yüzden de bilimde Avrupa'nın ardından nal toplamaya devam.....

Nuri
Nuri - 1 ay Önce

Yazıklar olsun. Onuru varsa idari görevleri derhal bırakmalı.

Ekonomi okumasaydın hocam.
Ekonomi okumasaydın hocam. - 1 ay Önce

Az okuyadın da saglık ta hemşire olaydın hoca.isin gücün ekonomi olmuş hoca iktisada artık talep yok.saglık çoktan senin bölümü geçti.

SIRADAKİ HABER