'Memur olarak görevinizi yaptığınız sürece kimse kılınıza dokunamaz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Kılıçdaroğlu'nun bürokratlara yönelik sözleri) Sakın bu oyunlara gelmeyin, memur olarak görevinizi yaptığınız sürece bunların hiçbiri kılınıza dokunamaz.

'Memur olarak görevinizi yaptığınız sürece kimse kılınıza dokunamaz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Eskişehir'de yaptıgı  açıklamalarından öne çıkanlar...


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

KILIÇDAROĞLU'NUN MEMUR AÇIKLAMASINA TEPKİ

2023'te sandıkları patlatmaya var mıyız? Durmak yok, yola devam, çok çalışacağız. 2023 senesi yaklaştıkça CHP'nin başını çektiği muhalefetin provokasyonları da artıyor. Yalan terörü dahil her şeyi deniyorlar. Bir dönem sığınmacılara karşı vatandaşlarımızı kışkırttılar, daha sonra gençlerimizi galeyana getirmek istediler. Kadrolu militanlarını öne sürerek üniversite gençliğimizi provoke etmek istediler. Neler demediler memurlara, öğretmenlere, tehdit ettiler. Niye? Sen kimsin de benim memurumu tehdit ediyorsun? Sen kimsin de bu ülkede alnının akıyla gelip bir kariyer almış memuru tehdit ediyorsun? Ülkemin memuruna sesleniyorum; sakın ha, bu oyuna gelmeyin. Siz memur olarak görevinizi yaptığınız müddetçe bunlar kılınıza dokunamaz. Bunlar sadece şu anda yönetiminde olduğu belediyelerde işçi kardeşlerimizi atıyorlar. Bunun bedelini de ödeyecekler. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste, çıkacak. Toplumumuzun hiçbir kesimi yok ki CHP'nin yalan terörüne maruz kalmasın.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
selma
selma - 1 ay Önce

memurları çok sevdiğiniz biliyoruz!!!

Att
Att - 1 ay Önce

CHP den korudunuz diyelim, liyakatsiz yöneticilerden kim koruyacak memuru, yada şiddetten kim koruyacak, yahut adaletsiz döner sermayeden kim koruyacak memuru? Sayın cumhurbaşkanım özellikle taşeron ve hekim dışı sağlık personelinin durumu hiç de size anlatıldığı gibi değil. O sendikalardan duyduğunuz güzellemeler siz öyle duymak istediğiniz için söylendi size. Kimse memnun değil. İş yükü arttı, alınan ücretler ve alım gücü çok düştü. Belki 90 ların sonu gibi değil ama o noktaya gelmeye de çok bişey kalmadı. 30 yıllık bir hemşire 600 dolar maaş alıyor. Döner sermaye falan içinde. Artık bıçak kemiğe dayandı. Artık sağlıkçıyı görmezden gelmek sisteme de zarar veriyor. Menfaati için çalışan sendika yöneticilerini lütfen dikkate almayın. Herhangi bir sağlık personeli ile lütfen birebir görüşün.

kırşehir
kırşehir @Att - 1 ay Önce

aynen katılıyorum milletvekilinin arkasına sığınıp eziyet eden amirden kim koruyacak ?

Sağlık
Sağlık - 1 ay Önce

Memur olarak görevimizin fazlasını da yapıyoruz ama hükümet memura ne yapıyor acaba bunu sorgulayan var mı...

Aliş
Aliş - 1 ay Önce

2 çeşit memur var bir hükümetin memuru hepsi idareci ve ssaglik sen. Ci diğerine devletin memurudur. Kemel Kılıçdaroğlu söylemek istediği hükümetin memurudur.kanun dışı işlere imza atmayın diyor

memur
memur - 1 ay Önce

ak partili memur olarak mı T.C devleti memuru olarak mı yaptığımızda kılımıza zarar gelmecek?????

Nem E Lazım
Nem E Lazım - 1 ay Önce

ölüyoruz haberin yok . . .

Ahmet Demircan
Ahmet Demircan - 1 ay Önce

fetocular da memur değil miydi bir zamanlar. Devran dönüp de bunlara da dokunulursa yeni bir kaçış dalgası başlar

mehmet02
mehmet02 - 1 ay Önce

MİLADI DOLMUŞ OLAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI KALDIRILMALI
Bilindiği 2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır." ………On altı yıl oldu bir gelişme yok


SIRADAKİ HABER