Mahmut Tuncer ile Doktor Nahide Diren'nin Kavgası Karakolda Bitti

Ünlü türküleri ve halaylarıyla tanınan Mahmut Tuncer ile aynı sitede ikamet eden Doktor Nahide Diren arasında yaşanan otopark kavgası karakolda bitti.

Mahmut Tuncer ile Doktor Nahide Diren'nin Kavgası Karakolda Bitti

Diren, Mahmut Tuncer ve ailesinin kendisini tehdit ettiğini iddia etti.

İstanbul Sarıyer'de eşi Işıl ve kızı Gizem Tuncer'le birlikte bir sitede ikamet eden ünlü türkücü Mahmut Tuncer, site sakinlerinden Doktor Nahide Diren ile otopark kavgası yaptı.

ARACINI BURAYA ÇEKME

Aynı sitede yaşayan doktor Nahide Diren 17 Mayıs'ta siteye girdi. Aracını oturduğu ikametin önünde başka bir araç olması nedeniyle sokağa park etti.

Işıl Tuncer, Diren'e bağırarak "Aracını buraya çekme" dedi. Diren, "Burası belediyenin sokağı, park ederim" diyerek tepki gösterdi. İkili arasındaki tartışmaya Gizem de dahil oldu.

MAHMUT TUNCER DE KAVGAYA KARIŞTI

Gizem Tuncer "Burası bizim bahçenin girişi. Bahçede tadilat var. Aracınız çizilir" dedi. Anne kızın tartışmasına bahçe duvarından sokağa atlayan Mahmut Tuncer de katıldı. Ünlü türkücü ve Diren arasında yaşanan tartışma büyüdü. Diren polisi arayarak yardım istedi.

İKİ TARAF BİRBİRİNİ SUÇLADI

Olay yerine gelen polis ekiplerince karakola götürülen Tuncer ailesi ve Diren'in ifadelerine başvuruldu. Diren, Tuncer ailesinin kendisine hakaret ettiğini, "Aracınızı çizeriz" gibi sözlerle tehditler savurduğunu ve ünlü türkücünün "Tanıdıklarım var, istediğini ara" dediğini ileri sürdü. Taraflar hakkında soruşturma başlatıldı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

TUNCER'İN AÇIKLAMASI

Mahmut Tuncer, tehdit ve hakaret iddialarını reddederek, Diren'in kendilerine hakaretler savurduğunu ileri sürdü. Yaşanan tartışmayı kaydeden Tuncer, "Bu sırada bile tehditler savurdu. 'Gazeteci misin' dedi? Ben ünlüyüm, bu tür olaylar karşısında dikkatli olmak zorundayım' dedim" şeklinde konuştu.

Medya Tilkisi

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER