LGS Sınavı Ertelenecek Mi? Bakan Selçuk Canlı Yayında Açıkladı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 24 TV’de konuk olduğu “Esra Elönü ile Arafta Sorular” programında açıklamalarda bulunuyor. Bakan Selçuk LGS sınavlarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “LGS sınavları 6 Haziran’da yapılacak. Sınav tarihinde de herhangi bir erteleme söz konusu değil.” ifadelerini kullandı.

LGS Sınavı Ertelenecek Mi? Bakan Selçuk Canlı Yayında Açıkladı

LGS sınavları 6 Haziran’da yapılacak. Sınav tarihinde de herhangi bir erteleme söz konusu değil. Disiplini olan, ödevlerini düzenli yapan ve özellikle çok kitap okuyan çocuklar nerede olurlarsa olsunlar başarılı olurlar. Türkiye’de yapılan araştırmalarda aynı zamanda spor ve sanat ile uğraşan çocuklar daha başarılı oluyor.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAĞLIK 02
SAĞLIK 02 - 1 ay Önce

Sayın Bakanım malümünüz zor bir süreçten geçti bu çocuklar,bu yaş gurubu ne öğrençilikleri yaşayabildi ne de eğitimlerini doğru dürüst alabildiler.Aldıkları eğitim parça parça ve değişik olduğu için bocalandılar.Birde ailedeki pandemi korkusu onları daha da zor bir durumda bıraktı.Biir veli olarak sizden istediğim sınavın süresi konusunda biraz duyarlı bir planlamanın yapılması.zaten çalışmayan yapamayacak.en azında biraz çabası olan yavrularımızı biraz daha süre verilmeleri.SAYGILAR

SIRADAKİ HABER