Kırşehir'de hastane sahibinin oğluna tepkiler çığ gibi!

Kırşehir'de sosyal medyada yayınlanan video izleyenlerin tepkisini çekti. Söz konusu görüntülerde özel bir hastane sahibinin oğlu ve yeğeni olan kişilerin 200 euro ile sigara yaktıkları görülüyor. Hastane sahibi M.G.'nin de sosyal medya hesabında daha önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret içeren paylaşımlar yapılmıştı.

Kırşehir'de hastane sahibinin oğluna tepkiler çığ gibi!

Kırşehir'de bulunan özel bir hastanenin sahibinin oğlu ve yeğeni, yaptıkları davranışla sosyal medyanın gündemine oturdu. Birlikte vakit geçiren iki kuzen E.G. ve S.G., 200 euro ile sigara yakıp kahve içti. Parayla sigaranın yakılarak kahve içildiği görüntü iddiaya göre E.G. tarafından sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Tepki çeken video sosyal medya üzerinden elden ele dolaştı. Videoyu izleyen Kırşehirlilerden ise tepki yorumları art arda geldi.

Söz konusu paylaşım için kullanıcılardan biri, ''Kolay kazanıldığı için yak be yak'' derken bir diğeri, ''Bir daha gitmeyin bu hastaneye diğer özeller gibi kapanır'' dedi.

AW682722_03

HASTANE SAHİBİNİN HESABINDAN HAKARET İÇEREN PAYLAŞIMLAR YAPILMIŞTI

Hastane sahibi M.G.'nin de sosyal medya hesabında daha önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na hakaret içeren paylaşımlar yapılmış, M.G. sosyal medya hesaplarının çalındığını ve paylaşımları kendisinin yapmadığını öne sürmüştü.

AW682722_04

AW682722_01

AW682722_02

(Mynet)

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2022, 11:03

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Müslüman
Müslüman - 2 hafta Önce

niye tepki göstermişerki.. doktorarı divenere tepki gösterin ki özee gitmesin

1010
1010 @Müslüman - 2 hafta Önce

O kadar kara cahilsin ki sana söyleyecek söz yok müslüman

SAĞLIKÇI
SAĞLIKÇI - 2 hafta Önce

EEE özel hastanelere gün doğdu, bir taşla iki kuş vurdu, bir özele gitmek zorunda kalan vatandaştan kazandı, iki daha öncede zor bulup ve yüksek ücretle çalıştırdığı doktorlar yerine kamudan istifa eden doktorları ucuz işçi olarak aldı, özelleşmeye doğru devam....

SIRADAKİ HABER