Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu arasında sürpriz görüşme

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu arasında sürpriz görüşme

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Ankara’da akşam yemeğinde bir araya geldi.

DEĞERLENDİRMELER YAPILDI

Ankara’da gerçekleşen sürpriz görüşmede Davutoğlu ile Kılıçdaroğlu’nun, güncel gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde yaptığı öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Davutoğlu'nu evinde ziyaret etmişti.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Ceren YILDIZ


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUM EKLE
YORUMLAR
gafil olma!
gafil olma! - 2 hafta Önce

çok yamalı bohça gibi bir hükümet öneriyorlar! yahu geçmişte bu tip koalisyonlardan bi fayda gelmediği memlekette görüldü...! akp li yılları çoook arar bu millet eğer bu capsız muhalefete meyl ederse...!
düşünün altı kişi ayrı yöne gidiyor ve aynı yöne gittiğini iddia ediyor...! biri diyecek ki benim dediğim diğeri hayır benim dediğim hangisi geçerli olacak ! daha gelmeden bile ortak aday bulamıyorlar bulduklarıda hep sağdan çıkıyor solda adaylarını kabullenmiyorlar merali hdp istemiyor, hdpyi iyi parti kabullenmiyor ! bu aklıevveller şahsi ikballerini milletin ikbali diye söylüyorlar...! bütün hırsları erdoğan hasetliği... ülke vatan emek işçi sağlık falan bunlar için hikaye...!

N'oldu
N'oldu - 2 hafta Önce

Bir zamanlar neler diyordunuz birbirinize simdi koyun koyuna.Kucuk eniste bukelemun gibisin sen din islam diyorsun digeri sokaktaki bas ortuluye saldiran bi zihniyetin temsilcisi.Dis gucler iki ziti nasil birlestiriyor icin de menfaat olunca nasil satiyorlar insani.bunlara mi ulke teslim edilecek.

SIRADAKİ HABER