Kılıçdaroğlu'ndan iktidara 3600 ek gösterge çıkışı: Sen yapmazsan biz yapacağız

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden memurların 3600 ek gösterge konusuna ilişkin açıklama yaparak “Erdoğan, sen yapmazsan biz yapacağız” dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan iktidara 3600 ek gösterge çıkışı: Sen yapmazsan biz yapacağız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, memurların 39 aydır AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine verdiği "3600 ek gösterge" sözünün tutulmasını beklediğini belirterek, “Erdoğan, sen yapmazsan biz yapacağız” dedi.

'SONUNA KADAR DA PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ!'


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından “MemurunHakkı3600” etiketiyle bir paylaşım yaptı.

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Milyonlarca öğretmen, sağlık çalışanı, polis, din görevlisi ve infaz koruma memuru kardeşimiz, tam 39 aydır Saray'ın verdiği sözü tutmasını bekliyor. Aylardır yüksek sesle söylüyoruz, sonuna kadar da peşini bırakmayacağız! Erdoğan, sen yapmazsan biz yapacağız. #MemurunHakkı3600"

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR.
TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR. - 3 hafta Önce

AL SANA ADALET.YA HİÇ EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS NE OLACAK.KİMSENİN AKLINA GELMİYOR.MEMİŞ EYRİ MÜMÜŞ DOĞRU.NE GÜZEL ADALET SAYIN GENEL BAŞKAN.
YAHU ŞU ÜLKEDE ANAYASA VARMI?ANAYASANIN EŞİTLİK İLKESİ VARMI?EĞER VARDA BEN ADİLİKMİ EDİYORUM? EY ADALET VE HAKKANİYETİ KENDİ KOLTUĞUNA,SALTANATINA VE ETRAFINDAKİ MUTLU AZINLIĞA SATAN ZALİM HAKKANİYETSİZ FUKARA DÜŞMANI ALİ YALÇIN.SAĞLIKTA 2351 VHKİ 8 YILDIR SINAV KAZANDIĞI HALDE ATANMIYOR.SİZ YANDAŞLARINIZI HİÇ BİR ÖLÇME DEĞERLENDİRMEYE TABİ TUTULMADAN,SÖZLEŞME KILIFIYLA MÜMESSİLİ,HATTA TERMİNALDE SİMSARLIK YAPANI GETİRİP BAŞIMIZA MÜDÜR YAPTINIZ BİZLERE MOBİNG UYGULUYORSUNUZ.TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YHS.TAŞERON KADRO ALDI,İLK OKULLU İTFAİYE ERLERİ ,KIZILAYCILAR VE ENSONDA SAĞOLSUN ADALET BAKANIMIZ MÜBAŞİRLERİ SINAVSIZ SINIF ATLATTI.BUMU ANAYASANIN EŞİTLİĞİ NEDEN SESSİZSİN ADALET TİMSALİ ALİ BEY.ANAYASA VAR TAMAM KİTAPÇIKTA VAR UYGULAMADA VARMI?.TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN SINIF YHS NEDEN TOPLU SÖZLEŞME MASASINDA ÇÖZMEDİN.MİLLET VEKİLLİĞİN GARANTİ HERHALDE GÜNDOĞDU VE KAÇAR GİBİ.SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİDEN BİRİ.ALLAH SALTANATINI BAŞINA YIKSIN ALİ YAÇIN, SEMİH DIURMUŞ. SİZLERİNDE YATACAN YERİ YOK.ALLAH BÜYÜK.

3600 EK GÖSTERGEYİ DE CHP YE DÜŞÜRDÜLER
3600 EK GÖSTERGEYİ DE CHP YE DÜŞÜRDÜLER @TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR. - 3 hafta Önce

EYVAH EYVAH

Tüm sağlık lisansiyerleri 3600 olmalı
Tüm sağlık lisansiyerleri 3600 olmalı @TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR. - 3 hafta Önce

Fizyoterapist, psikolog, sosyal hizmet uzmanı, bunlar da 3600 olmalı.

Lisans mezunu olmayan arkadaşlar da en azından 3000 ek gösterge olmalı.

Herkes düşünülmeli

SAĞLIKSEN SÖYLER
SAĞLIKSEN SÖYLER @TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR. - 3 hafta Önce

AK PARTİ YAPAR.

BİRAZ SABIR.

.........
......... @TEK EK GÖSTERGE YAN ÖDEME ALMAYAN YHS ÇALIŞANLAR. - 3 hafta Önce

Kardeşim senden ricam, lütfen oy vermeye devam et.

SAĞLIK 02
SAĞLIK 02 - 3 hafta Önce

Artık bizi kandıramayacaklar.başkan,sen rahat ol.maaşımız %70 eridi zaten.hikaye dinleyecek halimiz kalmadı.artık alternatiflere bakacaz.

mehmet02
mehmet02 - 3 hafta Önce

kamuda çalışanlara hepsine ödensin

112
112 - 3 hafta Önce

Bir att olarak 3600 göstergesinin 2023 e kadar bilerek yapılmayacağını bir çok sağlıkcı arkkadasımız zaten biliyordu söz konusu şu bir daha sizi onaylamayacağım... Sağlık meslek çalışanları hariç herkesi umursadınız su pandemide bari bizi umursasaydınız ya 3yada 5 kalemden azcık ek ödeme al ama sadece emekliliğe maaşın yansısın,yok böle birşey. Pandemi kadar bende çekirdek ailemle işimlle çok çalıştım görevim olmayan şeyleri yaptım destek olmak için! çoktanfarkında idim ama artık size benim ailemden hükümete destek yok.

Tedinim miyav
Tedinim miyav - 3 hafta Önce

Elini tutanı var heykel yapacağınıza bütçeye para aktarın 3600 oldun yum emeklilere yüzde yüz zam yapın 60 yaş üzeri kardiyak sorunu olan tüm emeklilere 3 katı maaş verin kaynak kilicdaroglu 600 vekil 400 e düşecek sende bunu dile getir tim makam araçları sayılsın sadece ç baskanimiz ve generaller harici makam aracı yasaklansın sonrada yolluk lar kaldırılsın bak neler oluyor neler siz kendinize kilicdaroglu emeklilikte meclisi ful çalıştırdığı yalandan hükumete yükleniyoruz turkmenistandart sihalar yolumuzu n ak partiye oy vermekte ne kadar doğru iş yaptığımızı söylüyor

liyakatli
liyakatli - 3 hafta Önce

Sn Başkan,rica etsem memur işçi emekli asgari ücretli çalışanların maaşlarına yüzde 70 ve üzeri bir iyileştirme yapacakmısınız.?Bu konuda bir açıklamanız olacak mı?

SAĞLIKÇI3207
SAĞLIKÇI3207 @liyakatli - 3 hafta Önce

Astsubaylara verilen 3600 de lise önlisans lisans şartı aranmadı beylerrr

sağlıkçı3207
sağlıkçı3207 - 3 hafta Önce

tedinim miyav yalaka


SIRADAKİ HABER