Kendisini başından vuran doktor, yaşam savaşı veriyor

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde enfeksiyon hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Doç. Dr. Özgür Dağlı intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralanan Dağlı'nın durumunun kritik olduğu öğrenildi.

Kendisini başından vuran doktor, yaşam savaşı veriyor

Daha fazla haber ve paylaşım için personel sağlık instagram sayfasını buraya tıklayarak  ziyaret edininiz.

Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde enfeksiyon hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Doç. Dr. Özgür Dağlı silahıyla intihar girişiminde bulundu. Ağır yaralanan Dağlı, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tedavi altına alındı. Dağlı'nın durumunun kritik olduğu öğrenildi.

HEKİM-SEN BURSA'DAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili açıklama yapan Hekimsen Sendikası Bursa İl Temsilcisi Dr.Ali Erol, ''Doç.Dr.Özgür Dağlı, Yüksek İhtisas Hastanesi'ndeki herkesin sevdiği ve saydığı değerli bir büyüğümüzdür. Hoca olmasının yanı sıra abi gibi babacan davranırdı ve bu tavrını örnek alırdık. Kendisinin intihar girişimi haberi camiamızı derinden üzmüştür. Diğer sitelerde yayınlanan haberler doğruyu yansıtmamaktadır, vefat etmemiştir. Şu an yoğun bakımda biz dostları için direnmektedir. Durumunun kritik olduğunu biliyoruz, süreci takip ediyoruz ve destek için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız'' ifadelerini kullandı.

CAN SEZER / BURSADA BUGÜN

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2022, 11:41

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkcı
Sağlıkcı - 2 hafta Önce

Alllah şifa versin, sevenlerine bağışlasın inşAllah

SIRADAKİ HABER