Kendine bıçakla zarar veren sağlıkçıyı polis ikna etti

Konya'da 5 katlı apartmanın ikinci katında ikamet eden bir hemşire, balkonun yanında bulunan beton bölüme indikten sonra bıçakla kendine zarar verdi. Polis ekipleri tarafından yaklaşık 2 saat süren çalışma sonucu ikna edilen sağlık çalışanı hastaneye kaldırıldı.

Kendine bıçakla zarar veren sağlıkçıyı polis ikna etti

Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen tıbbi sekreter D. T. (40) balkonun yanında bulunan beton bölüme inerek bıçakla kendine zarar vermeye başladı. Komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis, ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, D. T.'nin atlama ihtimaline karşı hava yastığı açarak önlem aldı. Polis ekipleri tarafından ikna edilmeye çalışan D.T., bıçakla vücudunun çeşitli yerlerine zarar verdi.

Polisin uzun uğraşlarına rağmen bulunduğu yerden inmek istemeyen D. T., polisin sopayla elindeki bıçağı düşürmeye çalışması üzerine bıçağı karnına defalarca batırmaya çalıştı. İtfaiyenin açtığı hava yastığına atlayan ve  etkisiz hale getirilen Dilek T., ambulansa bindirilmek istendiği sırada da gazetecilere, "Ambulans geldi, muhtemelen öleceğim. Devlet başkanı ile kesinlikle ilgisi yok bu olayın" dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

5 yıldır aynı apartmanda yaşayan D. T.'nin bekar olduğu, 2 haftadır işe gitmediği öğrenildi. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan D. T., ambulansa bindirildikten sonra tedavisi için Şehir Hastanesine kaldırıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 01:17

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemsireler sağlık memurları
Hemsireler sağlık memurları - 4 hafta Önce

Çok yoğun çalışma hayatı,kamuda en düşuk maaş almaları sağlık çalışanlarıni bu hale getirdi artık tükendi bitti sağlık çalışanları bu tür olayların artmasından endişe ediliyor

sağlıkçının ruh sağlığı
sağlıkçının ruh sağlığı - 4 hafta Önce

sağlıkçının ruh sağlığı nereye gidiyor. pandemi boyunca korunmayan ruh sağlığı için hiçbirşey yapılmayan grup sağlıkçılar

serdar
serdar - 4 hafta Önce

Kesin mobinge uğramıştır,Ya sözleşmeli başhekim yada liyakatı olmayan bir müdüre tarafından.kendine zarar vereceği sana zarar verene zarar verki ibret olsun bu nemrutlara.

Hakikat
Hakikat - 3 hafta Önce

Hemsireler doktorlarin hizmetkari hastanin azarladigi samaroglani memurlarin icinde ki maddi manevi en degersiz yardimci elemanlardir.

SIRADAKİ HABER