İzban, Marmaray ve Başkentray'dan yaklaşık 10 milyon sağlık çalışanı ücretsiz yararlandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Başkentray, Marmaray ve İzban seferlerinden bugüne kadar 9 milyon 798 bin sağlık çalışanının ücretsiz yararlandığını bildirdi.

İzban, Marmaray ve Başkentray'dan yaklaşık 10 milyon sağlık çalışanı ücretsiz yararlandı

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Kararı'yla, sağlık çalışanlarının Başkentray, Marmaray ve İzban seferlerinden ücretsiz yararlanmasına yönelik uygulamanın 30 Haziran 2022'ye kadar uzatıldığı kaydedildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye'yi de etkisi altına alan Kovid-19 salgınıyla mücadelenin sürdürüldüğü belirtilen açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

"Bu zorlu süreçte birlik içinde, omuz omuza hareket ettik, etmeye de devam edeceğiz. Salgınla mücadelede sağlık çalışanlarımız en ön safta, cansiperane, yer alıyor. Bu zorlu süreçte sağlık çalışanlarımıza Bakanlık olarak destek olmaya devam edeceğiz. Uygulama başladığından bu yana ücretiz ulaşım imkanından İzban, Marmaray ve Başkentray'dan 9 milyon 798 bin sağlık çalışanı faydalandı."

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 4 hafta Önce

Öncelikle Recep Tayyip Erdoğan'dan, düşünenden, uygulayandan tüm belediyelerden Allah razı olsun. Devletimizi başımızdan eksik etmesin. Reis her konuya her duruma el koyuyor ve vatandaş için en uygun olanı yapıyorsun. Biz senden razıyız hakkım helal hoş olsun.

Emekçi Sağlıkçılar
Emekçi Sağlıkçılar - 4 hafta Önce

Bir sağlık çalışanı olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve emeği geçen belediye başkanlarına teşekkür ediyoruz. Ak parti hizmetlerden çok memnunuz. Vatanıma sağlıklı çalışmalar yapmaktan onur duyuyoruz.

SIRADAKİ HABER