İngiltere'de sağlık çalışanlarına Tik Tok tepkisi

İngiltere'nin Yorkshire bölgesindeki sağlık çalışanlarının Tik Tok'a yüklediği video olay yarattı. Görev başındayken dans ettikleri gözlenen hemşireler için, "Hayat kurtarmak yerine bir ambulansın arkasında seksi danslarınızla ön plandasınız. Dünya ölümcül bir virüsle boğuşurken ve herkes ölürken buna nasıl zaman buluyorsunuz'' şeklinde yorumlar yapıldı.

İngiltere'de sağlık çalışanlarına Tik Tok tepkisi

Rhianna Higgins ve ekip arkadaşı, görev başındayken ambulans içinde çektikleri TikTok videosuyla başlarını derde soktu.

İngiltere Yorkshire'de acil servis hemşiresi olarak çalışan Higgins, videonun başlığına ''Küçük bir mola'' yazsa da arkadaşıyla birlikte eleştirilerin odağı olmaktan kurtulamadı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

250 binden fazla izlenme alan videoya binlerce kullanıcı yorum yaptı. Bir kullanıcı, ''Ambulansların neden bu kadar geç yanıt verdiğini ve geç kaldığını şimdi anlıyorum'' derken, bir diğeri, ''Hayat kurtarmalısınız ama TikTok daha öncelikli'' şeklinde yorumda bulundu.

''HERKES ÖLÜRKEN NASIL ZAMAN BULUYORSUNUZ?''

Bir yorum ise birçok kullanıcıdan beğeni topladı. Söz konusu yorum şöyleydi: Vay canına, dünyanın en ölümcül hastalığından herkes ölürken buna nasıl zaman buluyorsunuz?

''NE VAR BUNDA?''

Sağlık çalışanları videonun tepki çekmesinin ardından herhangi bir açıklamada bulunmadı ama az da olsa kendilerine olumlu yorum yapılmıştı. Bir kullanıcı, "Harika video, ara verdiklerini açıkça belirtiyor! Ne var bunda?'' diyerek eleştiri yapanlara tepki gösterdi.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir
kadir - 1 ay Önce

anormal bir durum yok ,güzel ve tatlı bayanlar eğlenmeye de zaman bulmuşlar, ne var ki bunda. arabesk oynamamak lazım. bizde yapılan çiğ köfte partilerini unutmadık, sanki bizim çirkinler hiç tik tok yapmamış.

SIRADAKİ HABER