İl Sağlık Müdüründen Eğitim Araştırmaya Gece Ziyareti

İl Sağlık Müdüründen Eğitim Araştırmaya Gece Ziyareti

Kırşehir İl Sağlık Müdürü Dr. Ertan Değirmencioğlu ve Başkan Yardımcımcısı Dr. Enis Behiç Yaşlı ile birlikte  Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisini gece saatlerinde ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Ziyarette nöbette olan sağlık çalışanları ile  sohbet ederek istişarelerde bulunan İl Sağlık Müdürü birimlerin genel durumları hakkında bilgiler aldı.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 23:03

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Neşet Ertaş
Neşet Ertaş - 7 gün Önce

Sayın müdürüm sağlık müdürlüğü ile ilgili fazla bir sıkıntı yok bütün sıkıntı hastanede çalışma huzuru yok kayirmaca torpil ben yaptım oldu zihniyeti var acilen hastaneye mudehale edilmesi çalışan memnun değil halk hiç değil kim memnun acaba !

Ahi Evran
Ahi Evran - 7 gün Önce

Sayın müdürüm kirşehirimize hoş geldiniz. Öncelikle umuyorumki Kırşehir sağlık çalışanları arasında uzun zamandır olmayan çalışma barışını ve adam kayırmacilığı sonlandirirsiniz. Pandemi döneminde sağlık müdürlüğü bünyesinde geçici görevle onlarca ebe, hemşire aylardır usulsüz yere görevlendirme yapılarak çalışma barışını bozmaktadir . Önceden pandemi bahane edilerek geçici gorevler uzatiliyordu. Şimdi umuyorum Sayın valimiz ve Sayın sağlık müdürümüz bu olayı çözümler.
Ayrıca hastane bünyesinde eğitim, nutrisyon, enfeksiyon, hemşiresi olupta odalarından çıkmadan iş yapan masa başı memurlarida işlerini hakkıyla yaparlar. Hastane bünyesinde görev dışı calisan masa başı memurlarinida asli vazifelerinde görürüz umarım.

Necip Millet
Necip Millet - 7 gün Önce

Gerek yoktu Tabii ziyaret edecek tabii izleyecek gerekirse nöbet tutacak nöbet yerinin terk edenleri cezalandıracak olması gereken bir şey niye öyle çok anormal bir şey gibi lanse edilip reklam edilmiş

SIRADAKİ HABER