İl Sağlık Müdürlüğü Önünde Tenekeli Eylem

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Ali Taşcının görevden alınmasından sonra il sağlık müdürlüğüne gelen bir şahıs burada elindeki boş teneke kutusunu çalarak eylem yaptı.Videoda eylemcinin "Yar saçların lüle lüle sağlık müdürü sana güle güle "sözlerini söylediği görüldü


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

2016 yılında Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna oturan Ali Taşçı, pandemi sürecinde uyguladığı yanlış sağlık politikaları nedeniyle bir çok kesimin tepkisini çekmişti. Özellikle Çanakkale'de korona yükselişinden sorumlu tutulan Sağlık Müdürü Taşçı, Pandemi sürecinde personeline açtığı soruşturmalarla adını sıkça duyurmuştu. Taşçı'nın pandemi sürecinde canı pahasına mücadele veren 600 sağlık çalışanına soruşturma açtığı ortaya çıkarken, Taşçı'nın bir çok başhekimi de istifaya zorladığı iddia edilmişti. Müdür Taşçı, son olarak İl Sağlık Müdürlüğü'nün resmi sitesindeki öz geçmiş bilgilerine oğullarının görev yaptığı yerleri eklemesiyle gündem olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 11:57

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 7 gün Önce

Çok terbiyesiz bir hareket, adamsan Müdür bey görevdeyken aynı hareketi yapsaydın.

hak
hak @Mehmet - 6 gün Önce

direk görevden atsın diye mi makam arkasına sığınmak sizin yorumunuz

aile hekimi
aile hekimi - 7 gün Önce

5 yıldır nazi politikaları ile sağlıkçılara kan kusturdu. sebep olanlar utansın.

ÇANAKKALE/Sağlık
ÇANAKKALE/Sağlık - 7 gün Önce

Bu eylem az bile. Çanakkale'mizdeki sağlığa bir şey katmadığı gibi sağlığı tuzla buz etti. Çalışanlarımız böyle emek hırsızı hiç görmemiştir. Bu tip insanları nerden bulurlar bilemem. Çanakkale de sağlığı tekrar nasıl toplarız onuda bilmem.AKLI BAŞINDA TECRÜBELİ BİR YÖNETİCİ İNŞALLAH. TOY BİR MÜDÜR TOPARLAYAMAZ.

ÇANAKKALE/Sağlık
ÇANAKKALE/Sağlık - 4 gün Önce

BU İNANIN AZ BİLE. MEYDANA HEYKELİNİ DİKİP YÜZÜNE T............. LAZIM.

SIRADAKİ HABER