İl Sağlık Müdürlüğü İnceleme Başlattı

İl Sağlık Müdürlüğü İnceleme Başlattı

Sosyal medyada Haçkalı Baba Devlet Hastanesi’nde bir vatandaş işlem sırası beklerken görevlinin bilgisayarda oyun oynadığı görüntü büyük yankı uyandırdı. Yapılan yorumlarda birçok kurumda benzer olayların yaşandığı ifade edildi. O fotoğrafla ile ilgili Trabzon Sağlık İl Müdürlüğü anında harekete geçti. İlgili kurumun güvenlik kameralarını inceledi. Ve fotoğrafa konu olan olay, yer kişi ve kurumla ilgili anında soruşturma başlattı. Trabzon İl Sağlık Müdürü Hakan Usta’da bilgilendirildi ve Usta ‘İnceleme başlattık ihmal varsa gereken yapılacaktır kimse merak etmesin’ ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2020, 16:24

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 9 ay Önce

HİÇ YAKIŞIK OLMAMIŞ,GÖRÜNTÜYÜ ÇEKEN VE SERVİS EDEN HAKKINDA DA,DİREK İDAREYE BİLDİRMEYİP SOSYAL MEDYAYA PAZAR EDENİNİN HAKKINDA DA DERHAL SORUŞTURMA BAŞLATILMALIDIR. SAYGILARIMLA.

hemşire
hemşire @SELİMCAN - 9 ay Önce

gereksiz asdam her yerde sen varsın memur bile degilsindir belki

Adil olmak neye gore
Adil olmak neye gore - 9 ay Önce

Kurumlarda artik güvenli internet kullanılıyor.girdigimiz siteler sınırlı.Fakat nasıl oluyorsa neye gore seçiliyorsa ayrıcalıklı internet kullanan personeller var.onlar istedikleri sitelere sosyal medyaya girebiliyor.bu hakkıda müdürlükler veriyor.herkese eşit kısıtlama gelmeli.

takmayın
takmayın - 9 ay Önce

İl sağlık müdürlüğü inceleme başlattı diyor dikkat edin soruşturma demiyor arkadaş bütün hastaneler aynı durumda taşoranlar kadroya geçtikten sonra hepsi bir masa başına verildi hastanelerde temizlik sıfır idare zaten umrunda değil hepsini masa başına verdiler sabahtan akşama kadar oyun oynuyorlar sonra diyorlarki sağlıkcıya saldırmışlar ya arkadaş bir sorun niye saldırmış ne olmuş onun için incelemeden bir şey çıkmaz aynen devam eder

SIRADAKİ HABER