İl Sağlık Müdürlüğü çözüm makamıdır

Konya İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarının sahadan gelen sorunları çözebilme kapasitesine sahip olması gerektiğinin de altını çizen Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç , “İl Sağlık Müdürlüğü çözüm makamıdır. Bizler, sahada görev yapan arkadaşlarımızın çözemediği konuları danıştığı bir görevi yerine getiriyoruz” dedi

İl Sağlık Müdürlüğü çözüm makamıdır

Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, kurum bünyesinde görev yapan tüm çalışanlar ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.  Altı ayrı hizmet başkanlığında çalışan yaklaşık 600 personel ile sekiz ayrı toplantı da buluşan Prof. Dr. Koç, pandemi döneminde gösterilen çalışmalar ve fedakârlıklar nedeni ile çalışanlara teşekkür etti. Prof. Dr. Koç, salgın döneminde tüm sağlık tesislerinde olduğu gibi İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarının da gece gündüz demeden verilen ek işleri büyük bir başarı ile yaptıklarını vurguladı. 

“EKİP RUHU YAKALANMADAN BAŞARI YAKALANMAZ”


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Covid-19 salgını ile birlikte özellikle son iki yılda sağlık çalışanlarının çok yoğun bir çalışma temposu içerisine girdiklerini belirten Prof. Dr. Koç, “Yaptığımız bu toplantıların temel amacı, hizmet başkanlıklarımızda görev yapan mesai arkadaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, işleyişte var olan veya olabilecek problemleri ve çözüm önerilerini istişare etmektir. Pandemi nedeni ile bu tür toplantıları uzun bir süre gerçekleştirme şansımız olmamıştı. Ekibimizde görev yapan tüm çalışanlarımızla bir araya gelmenin önemli olduğuna inanıyor ve fırsat buldukça bu toplantıları yapma gayreti gösteriyoruz. Takım ruhu olmadan, ekip ruhu yakalanmadan başarının gelemeyeceğinin farkındayız” dedi.

“SON YILLARDA ÖNEMLİ MESAFELER KAT ETTİK”

İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarının sahadan gelen sorunları çözebilme kapasitesine sahip olması gerektiğinin de altını çizen Prof. Dr. Koç, “İl Sağlık Müdürlüğü çözüm makamıdır. Bizler, sahada görev yapan arkadaşlarımızın çözemediği konuları danıştığı bir görevi yerine getiriyoruz. Bu nedenle sahada görev yapan mesai arkadaşlarımızla iletişimde sıkıntı yaşamayan, insanların rahatlıkla girip sorunlarını danışabildiği bir kurum olmayı arzu ediyoruz. Özellikle son yıllarda bu konuda önemli mesafeler kat etmiş olduğumuzu da memnuniyetle gözlemliyorum” şeklinde konuştu.  Yapılan toplantılarda çalışanlar görev yaptıkları birimdeki sorumlulukları hakkında İl Sağlık Müdürümüze bilgi verirken aynı zamanda işleyişte düzeltilmesi gereken yönler varsa bu konularda ki önerilerini de paylaştılar.(Anadoluda Bugün)

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gonyali
Gonyali - 3 hafta Önce

Son yıllarda onemli yol kat etmiş. Vay arkadaş adam müdür olmak için yaratılmış. Her girdiği odada gözünün ucuyla aynalarda kendine bakan adam. Ulaşılamayan Gorusulemeyen Adam. Padişahım Çok Yasa...Mağdurlara Padişahım Senden Büyük Allah Var.. Sen ve Dalkavuklar bir gün tarih olacaksınız. Kimin Yüzüne Bakacaksınız Bakalım O zaman. Sayın Fahrettin YOKUŞ Eski Yöneticilere Ulaşın. Bir Dokunun Bin Ahı İşiteceksiniz.

Meram devlet hastanesi
Meram devlet hastanesi - 4 hafta Önce

Meram kızım deyip kibirden başka hiçbir özelliği olmayan Kibir abidesi başhemşire hemşirelere ne zulümler ediyor insanlar sizden torpilli olduğu için şikâyet dahi edemiyor bundan da haberiniz olsun

Konya
Konya - 4 hafta Önce

He sayın müdür adama göre çözüm ücretin inandık bizde refarans olmayana çözüm yok

Konya
Konya - 4 hafta Önce

Bir arpa boyu yol ettiniz müdür bey Konya da sağlık durumu belli saha inde gör habersiz kim ne yapıyor kim ne yapıyor

İşin aslı
İşin aslı - 3 hafta Önce

Çözüm değil çözümsüzlüğun adamciligin siyasetin torpilin vs.. makamı oldunuz. Bunu çok iyi biliyorsunuz.. tek artıniz yani sağlık müdürü olmanıza tek sebep ağabeyimizin HSKda daire başkanı olması.. bana boşuna maval okumayın...

vatandaş
vatandaş - 3 hafta Önce

Ereğli devlet hastanesinde aylardır,kardiyoloji ,göz,ortopedi,kadın doğum,çocuk ,cildiye uzmani sayisi yetersiz..Sayin müdür problemler böyle mi çözülüyor..

Gerçekler acıdır
Gerçekler acıdır - 3 hafta Önce

Keşke öyle olsaydı etrafınızdaki torpilli liyakatsız yöneticiler personelin hakkına hukukuna riayet etmiyor torpil adam kayırma mobing başlıca sorunlar yönetici zulmü yaşanıyor kurumlarda kimse ses çıkarmıyor sıkıysa çıkar vasıfsız liyakatsız yöneticilerin bilgisiz cahil oldukları için ellerinde mobing sopası ile zulüm ediyorlar bilin bunları

Dahiliy_Konya
Dahiliy_Konya - 3 hafta Önce

Müdürlükteki başkanlık atamalarının liyakatsiz bir şekilde olduğu ulusal gazete ve televizyonlara çıkmıştır. Yerel siyaset tarafından da benimsenmemiş ve kabullenilmemiş olmasına rağmen kardeşi HSK 1. daire başkanı olup tüm gücü buradan almaktadır.


SIRADAKİ HABER