Hemşireye Saldıran Şüpheli Tutuklandı!

Polatlı'da kendisinden kan almak isteyen sağlık çalışanına saldırı olayında gözaltına alınan A.P adlı şüpheli “kasten yaralama” suçundan tutuklandı.

Hemşireye Saldıran Şüpheli Tutuklandı!
Olay Polatlı Devlet Hastanesi'nde 21.05.2021 Cuma günü, saat 01.00 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre; Alkollü olan ve hastaneye gelerek tedavi olan A.P adlı şüpheli kan tahlili vereceği esnada hemşire G.D'ye 'bu kolumdan alma, diğer kolumdan al kanı' dedi. Bunun üzerine hemşire G.D, 'kanı buradan almamız lazım' deyince bir anda öfkelenen ve önce küfür eden ardındanda hemşireye saldırmaya başlayan A.P isimli şüpheliyi diğer hastalar ile hastane güvenliği güçlükle yatıştırdı.

MAHKEME AFFETMEDİ: TUTUKLANDI!

Saldırıya uğrayan G.D isimli hemşire darp raporu alarak, A.P'den şikayetçi oldu. Sağlık çalışanına saldırı olayında Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alınan A.P adlı şüpheli “kasten yaralama” suçundan savcılık sorgusunun ardından, sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

 

 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 08:13

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlık çalışanları
sağlık çalışanları - 1 ay Önce

şu rezilliğe bakın ya hiç bir baknlık yok ki personeline sahip çıkmasın destek vermesin yalnız bıraksın tepki göstermesin sağlık baknlığının personeli olmaktan tiksinir olduk bir yetkili çıkıpta tepki göstermiyor çalışanına sahip çıkmıyor 2 gün önce bir hemşire arkadaşa damar yolu açarken açıkttı diye bir yumrukkla yere düşürdü hasta yakını şimdi de bu ama ne bir açıklama var ne bir tepki covid rakamları kadar istatistik değerleri kadar değerimiz yok utanın birazz ayıptır ayıp bu zmanda bile çalışanlarınıza sahip çıkmıyorsuuz ey bakanlık ey sendikalar

Att
Att - 1 ay Önce

Sağlık çalışanları box torbasına döndü. Hem ekonomik, hem fiziksel, hem duygusal olarak sistemli bir saldırı altındayız. Allah sebep olanlara misliyle yaşatsın...

jkkjhh
jkkjhh - 1 ay Önce

bakması gereken ama aslında bakmayan bir sağlık bakanına sahibiz

SIRADAKİ HABER